Jarní prázdniny v zoo


6.2. - 19.3.2017
Školáci i studenti mají za sebou první pololetí školního roku a dvorská zoologická zahrada si pro ně na celé jarní prázdniny připravila hned několik odměn.

Každou středu a pátek od 6. 2. do 19. 3. se můžete těšit na komentované prohlídky po zahradě. Sraz pro účastníky prohlídek bude během jarních prázdnin vždy ve středu a pátek před 13. hodinou u hlavní pokladny. Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.

Navíc jsou pro vás po celou dobu prázdnin připraveny pátrací kvízy, kterými si můžete zpestřit procházku po zimní zoo. Kvízy jsou k vyzvednutí zdarma na hlavní pokladně u vjezdu do safari a vyhodnocení odpovědí najdete v Galerii Zdeňka Buriana.

A pokud do zoo zamíříte rovnou ze sjezdovky, určitě si uschovejte ski pasy. Po předložení permanentky Ski resortu Černá Hora-Pec či karet Harrachov Card a Rokytnice Card vás u pokladny po celou zimu čeká příjemná sleva na vstupné pro dospělého i pro dítě.

Více o zvýhodněném vstupném na základě předložení permanentek z vybraných ski resortů najdete na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/vstupne-a-oteviraci-doba