Safari Park Dvůr Králové hledá sezonní pracovníky


2.1.2019

Návštěvnický provoz

Dispečer safari - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxí s lidmi - komunikativnost, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích), nutný řidičský průkaz skupiny B.
Základní mzda 16.120,- Kč + odměny po zapracování.
Období duben – říjen

Řidiči safaribusů /Afrika trucků - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxí, komunikativností – schopnost komentované jízdy, průvodcování, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích), nutný řidičský průkaz skupiny B, C, D, profesní doklady vč. potřebných školení. 
Základní hodinová mzda 150,- Kč + odměny po zapracování.
Období květen – září

Pokladní - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, předchozí praxí s penězi a  lidmi - komunikativnost, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích), práce s PC (word, excel, emaily), cizí jazyk výhodou.
Základní mzda 16.120,- Kč + odměny po zapracování.
Období červen – září

Safari Park Resort (Hotel Safari Lodge a Safari Kemp)

Pokojská - pradlena (6 pozic) - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxí s lidmi –  komunikativnost - podmínkou, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích)
Práce na zkrácený úvazek 6 hodin, práce v kolektivu, základní znalost jednoho cizího jazyka výhodou. 
Mzda po zapracování od 15000 Kč + příplatky.
Období květen  - říjen. Nástup duben 2019.

Ostraha resortu (1 volná pozice) - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, komunikativností, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech, svátcích, práce v noci). 
Mzda po zapracování od 17000Kč + příplatky 
Období stálý pracovní poměr. Nástup ihned.

Prodejny Zooshop, Galerie Zdeňka Buriana a stánek

Prodavačka/pokladní - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxí s penězi a lidmi - komunikativnost, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích), práce s PC (word, excel, emaily), cizí jazyk výhodou.
Základní mzda 16.120,- Kč + odměny po zapracování.
Období květen – září.

Životopisy zasílejte do 4. března 2019 na e-adresu: provoz.zoo@post.cz
Do předmětu zprávy uveďte, prosím, pozici, o kterou máte zájem.