Prezentace

KAPACITA ZÁVODU NAPLNĚNA - REGISTRACE UKONČENA. 

Letošní ročník Safariběhu ČSOB přilákal rekordních 1250 běžců. Moc vám všem děkujeme za velký zájem.
Pro zajištění pohodlí závodníků a dostupnost všech služeb musíme uzavřít přihlašování do závodu. Zakoupení startovného tak už nebude možné ani na místě.
Pokud jste už přihlášení, ale dosud jste neuhradili startovné, proveďte platbu do 2. dubna. Poté už úhrada nebude možná a vaše přihláška propadne.
Děkujeme moc za pochopení

Prezentace závodníků všech druhů závodů bude probíhat v den závodu na parkovišti Safari Parku Dvůr Králové u vjezdu do safari.

Běh na 5 km a 10 km

  • Pro účastníky, kteří se registrovali předem a jejichž platba byla na účtu připsána nejpozději 2. dubna, bude připraveno přednostní odbavení. Na základě uvedení jména a příjmení, případně data narození, obdrží účastník startovní číslo s čipem a registrační tašku s dárky od partnerů a stravenkou zaručující bezplatné občerstvení a nápoj po doběhu. 
  • Účastníci, kteří nechají registraci až na místě v den závodu nebo se registrovali, ale neuhradili startovné předem na účet, musí na místě vyplnit registrační formulář. Po uhrazení startovného bude účastník na základě údajů z registračního formuláře zapsán do startovní listiny a obdrží startovní číslo s čipem, stravenku zaručující bezplatné občerstvení a nápoj po doběhu a v případě, že ještě nebude naplněna kapacita, také registrační tašku s dárky od partnerů.
  • Z důvodu omezené kapacity registračních tašek a medailí doporučujeme závodníkům, kteří nechají úhradu startovného až na místě, dorazit na prezentaci co nejdříve. Registrační tašky a medaile plně garantujeme jen závodníkům, kteří uhradili startovné předem. 

Rodinný běh na 2 km

  • Pro účastníky, kteří se registrovali předem a jejichž platba byla na účtu připsána nejpozději 2. dubna, bude připraveno přednostní odbavení. Na základě uvedení jména a příjmení, případně data narození, obdrží účastník startovní číslo s čipem a stravenku zaručující bezplatné občerstvení a nápoj po doběhu. 
  • Účastníci, kteří nechají registraci až na místě v den závodu nebo se registrovali, ale neuhradili startovné předem na účet, musí na místě vyplnit registrační formulář. Po uhrazení startovného bude účastník na základě údajů z registračního formuláře zapsán do startovní listiny a obdrží startovní číslo s čipem a stravenku zaručující bezplatné občerstvení po doběhu.
  • Startovní číslo bude vydáno pouze dětskému závodníkovi. V případě, že se s dítětem bude závodu účastnit doprovod, žádná z doprovodných osob startovní číslo neobdrží. U doprovodu není registrace ani prezentace potřeba, doprovod nemusí hradit startovné.

 

Druh závodu Start závodu Prezentace/registrace v den závodu
Závod na 10 km 12:00 8:30 - 11:30
Závod na 5 km 11:00 8:30 - 10:30
Rodinný závod na 2 km                                  

10:00           

8:00 - 9:30