Registrace

KAPACITA ZÁVODU NAPLNĚNA - REGISTRACE UKONČENA. 

Letošní ročník Safariběhu ČSOB přilákal rekordních 1250 běžců. Moc vám všem děkujeme za velký zájem.
Pro zajištění pohodlí závodníků a dostupnost všech služeb musíme uzavřít přihlašování do závodu. Zakoupení startovného tak už nebude možné ani na místě.
Pokud jste už přihlášení, ale dosud jste neuhradili startovné, proveďte platbu do 2. dubna. Poté už úhrada nebude možná a vaše přihláška propadne.
Děkujeme moc za pochopení

Poté už bude registrace možná pouze na místě v den závodu - viz sekce prezentace. Po online registraci obdrží každý účastník  e-mail s potvrzením registrace a informacemi k úhradě startovného. V případě neúčasti se uhrazené startovné nevrací. Po připsání platby není už žádný potvrzující email generován. Svoji platbu si můžete zkontrolovat ve startovní listině, kam jsou úhrady jednou týdně (v úterý) připisovány.

Každý zaregistrovaný účastník závodu na 5 km a 10 km, jehož platba bude na bankovním účtu připsána 2. dubna, má zaručenou registrační tašku s dárky od partnerů a  medaili. Závodníkům, jejichž platba bude připsána na bankovním účtě po 2. dubnu nebo uhradí startovné až na místě, nemůžeme bohužel registrační tašku a medaili zaručit. Kapacita registračních tašek a medailí je omezena.

V rodinném závodě obdrží medaili každý dětský závodník. Registrační taška není v dětském závodě součástí startovného.

Do závodu na 5 km a 10 km se mohou registrovat osoby starší 15 let. 

Do rodinného závodu se mohou registrovat pouze děti do 15 let. S dětmi mohou běžet rodiče (případně jiný doprovod) zdarma, ovšem bez startovního čísla. Registrace pro doprovod není proto nezbytná. V případě, že registrované dítě bude v kočárku, nemůžeme bohužel účastníka zařadit do oceňování nejlepších běžců, a obdrží pouze medaili.