Poznáš mě?
Soutěž s námi o nadupaný mobil!

Každý má rád zvířata z jiného důvodu. Někdo oceňuje jejich nevinnost, přirozenost a jiné vlastnosti či dovednosti, jiným se líbí zkrátka proto, že jsou hezky barevná, mají nádhernou srst a roztomilé oči. Dokážete je ale poznat jen podle těchto detailů?

Se společností Samsung a známým fotografem Honzou “KoperniKK” Řeháčkem jsme se rozhodli vyrazit do klasické části areálu i do Afrického safari Josefa Vágnera a vyfotit zvířata tak, jak by to udělal každý jiný návštěvník. Bez speciálního vybavení a zrcadlovky, vybaveni pouze telefonem Samsung Galaxy S23 Ultra. Stejně neuvěřitelné záběry teď můžete pořizovat i vy. Stačí poznat, jaká zvířata se na přiblížených snímcích podařilo vyfotit. Tak co, POZNÁŠ MĚ?

Nejste si na 100 % jistí, kdo se na obrázku skrývá? Nezoufejte. Přečtěte si naše nápovědy a vyhrajte telefon Galaxy S23 Ultra, nebo jinou ze skvělých cen od Samsungu. A o co ještě soutěžíme?

 

1. cena

   Samsung Galaxy S23 Ultra

Naprostá špička mezi telefony s profesionálním 200Mpx širokoúhlým fotoaparátem.  Díky největšímu snímači Galaxy a nejrychlejšímu procesoru vytvoříte dokonale ostré fotografie (nejen) zvířat, a to za každého počasí!

Výherce: Zdeněk T

2. cena

   Samsung Galaxy Buds2 Pro

Se sluchátky Buds2 Pro se přesunete kamkoliv budete chtít. Pusťte si svůj oblíbený dokument ze světa zvířat. Díky 24bitovému Hi-Fi zvuku a 360° audiosystému budete mít pocit, jako byste stáli přímo uprostřed džungle.

Výherci: Věra Š a Stáňa H

3. cena

   Samsung Galaxy SmartTag

Spěcháte na naše krmení žiraf, ale nemůžete najít peněženku nebo klíče? S chytrým přívěskem od Samsungu najdete své věci během několika vteřin. Stačí ho umístit na své osobní věci a pak prozvonit telefonem.

Výherci: Ilona P, Kateřina D, Lucie B

 

Soutěž je ukončna

Správné výsledky otázek:

Klidný obrněnec

Pocházím z prastaré skupiny zvířat, a ačkoliv na to nevypadám, jsem poměrně aktivní a rychlá. Přesto radši nosím pevné brnění, které je na obrázku, abych se schovala a chránila před nepřáteli.

Kráska v maskáčích

Moje srst je pokryta jedinečnými skvrnami. Ty mě nejen maskují, ale zároveň se tak i lépe navzájem poznáme. Kromě toho mám dlouhý krk a obrovské oči, díky kterým tě dokážu vidět až na dva kilometry!

Mlsný plavec

Jóó, plávání. To mám rád. Ostatní moji příbuzní to nechápou, protože většinu času tráví spíše ve větvích stromů. Podobně jako lidé mám chápavé palce, se kterými společně s drápkovitými nehty dokážu posbírat nejen potravu v okolí vody, ale i ty nejdrobnější předměty.

Tichý obr

Svým obrovitým vzrůstem můžu vypadat hlučně a hrozivě, opak je ale pravdou. Když chci, dokážu být naprosto tichý a má silná kůže je ve skutečnosti tak citlivá, že se zaleknu i malé včelky. Příroda mě obdařila velkými ušima, které využívám k ochlazování i komunikaci.

Lovec ze zálohy

I když špatně vidím, dokážu svou kořist lehce vystopovat. K tomu využívám svůj jazyk citlivý na pachy i buňky citlivé na teplo. Pak už jen nehybně čekám, zaútočím a kořist uškrtím a spolknu.Pravidla soutěže

Tento text obsahuje závazná pravidla soutěže o ceny: 1 ks Samsung Galaxy S23 Ultra, 2 ks Samsung Galaxy Buds2 Pro, 3 ks Samsung Galaxy SmarTag (dále jen „soutěž“). Pravidla soutěže jsou v tomto plném znění zveřejněna na internetových stránkách soutěže - www.safaripark.cz (dále jen „internetové stránky soutěže“) a v sídle pořadatele soutěže na adrese Taktiq Communications s.r.o., Malá Štupartská 634/7, Praha 1, 110 00, kde jsou zpřístupněna k nahlédnutí všem osobám bez omezení.

I. Cíl soutěže

Cílem soutěže je vybrat výherce cen Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Buds2 Pro a Samsung Galaxy SmarTag .

II. Pořadatel a organizátor soutěže

Pořadatelem i organizátorem soutěže je společnost Taktiq Communications s.r.o, se sídlem Malá Štupartská 634/7, Praha 1, PSČ: 110 00, IČ: 02517116, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze (dále jen „organizátor“).

Tato soutěž není provozována společností ZOO DVŮR KRÁLOVÉ A. S. a neručí za ní, pouze poskytuje prostor a technickou výpomoc na soutěžních stránkác. Poskytnuté informace o účastnicích soutěže slouží organizátorovi k vyhodnocení soutěže a společností ZOO DVŮR KRÁLOVÉ mohou být použity pro marketingové účely v rámci zasílání jejich newsletteru.

III. Doba trvání soutěže a místo soutěže

Soutěž bude zahájena 14. června 2023 a potrvá do 30. července 2023 do 23:59. Soutěž se koná výlučně na internetových stránkách soutěže. Vítězové 1., 2. a 3. ceny soutěže budou vyhlášeni dne 31. července 2023 na příslušných stránkách soutěže zveřejněním jmen a příjmení výherců.

IV. Průběh a podmínky soutěže

 1. Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba starší 18 let způsobilá k právnímu jednání s adresou pro doručování v České republice nebo Slovenské republice, nebo osoba mladší 18 let s písemným souhlasem zákonného zástupce (dále jen „účastník“).
 2. Podmínkou účasti v soutěži je (i) dodržování a splnění pravidel soutěže. Dále
  správné vyplnění kvízu na soutěžních stránkách a poskytnutí informací (jméno a mail), které zařadí soutěžícího do příslušného interního formuláře.
 3. Organizátor si vyhrazuje právo vyřadit účastníka za porušení pravidel soutěže, a to bez jakékoli náhrady škody, která jeho vyřazením může vzniknout.
 4. Podmínkou účasti v soutěži není zakoupení zboží nebo služeb či zaplacení jakéhokoli jiného vkladu.
 5. Soutěže se nesmějí účastnit zaměstnanci organizátora soutěže, jeho dodavatelé nebo zaměstnanci dodavatelů a osoby výše uvedeným osobám blízké.

V. Získání výhry

Ceny se rozdělují v pořadí, které je níže koncipováno. O výhercích soutěže rozhoduje organizátor podle následujících pravidel:

 1. První cena - Samsung Galaxy S23 Ultra získává 1 účastník, kterého správná odpověď byla zařazena jako 30. v pořadí správných odpovědí. V případě menšího počtu správných odpovědí je daná cena postoupena nejbližšímu nižšímu správnému výsledku.
 2. Druhá cena – sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro získávají celkem 2 účastníci, jejíž správná odpověď byla:
  1. 10. v pořadí správných odpovědí. V případě menšího počtu správných odpovědí je daná cena postoupena nejbližšímu nižšímu správnému výsledku než již udělené ceny.
  2. 50. v pořadí správných odpovědí. V případě menšího počtu správných odpovědí je daná cena postoupena nejbližšímu nižšímu správnému výsledku než již udělené ceny.
 3. Třetí cenu - Samsung Galaxy SmarTag získají celkem 3 účastníci, jejíž správná odpověď byla:
  1. 5. v pořadí správných odpovědí. V případě menšího počtu správných odpovědí je daná cena postoupena nejbližšímu nižšímu správnému výsledku než již udělené ceny.
  2. 60. v pořadí správných odpovědí. V případě menšího počtu správných odpovědí je daná cena postoupena nejbližšímu nižšímu správnému výsledku než již udělené ceny.
  3. 100. v pořadí správných odpovědí. V případě menšího počtu správných odpovědí je daná cena postoupena nejbližšímu nižšímu správnému výsledku než již udělené ceny.

Výherci budou zveřejněni organizátorem soutěže na internetové stránce soutěže Výherci soutěže bude výhra rovněž oznámena pomocí emailu zadaného při vyplňování soutěže. V případě, že organizátor do 10 dnů od oznámení výhry neobdrží od účastníka soutěže potvrzení o oznámení výhry, nebude výhra udělena. Potvrzení o oznámení výhry musí účastník soutěže zaslat jako odpověď výherního mailu zaslaným organizátorem. Výherci budou rovněž oznámeny detaily o výhře a způsobu předání. Výherce souhlasí s tím, že pokud se s organizátorem nedomluví jinak, bude mu výhra doručena poštou.

VI. Další práva a povinnosti

 1. Organizátor soutěže si vyhrazuje bez nároku na jakoukoli kompenzaci účastníka soutěže právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně jejího přerušení, pozastavení, předčasného ukončení nebo vyloučení konkrétního účastníka ze soutěže zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže ze strany účastníka, z důvodu podezření z nekalé manipulace při hlasování nebo při podezření z jiného závadného chování ze strany účastníka.
 2. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo na změnu těchto pravidel kdykoliv v průběhu trvání soutěže, a to i opakovaně. Případná změna pravidel bude zveřejněna na internetových stránkách soutěže. Nárok na získání výhry nelze vymáhat soudní cestou.
 3. Organizátor soutěže tímto informuje podle Zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů účastníky o tom, že osobní údaje poskytnuté v souladu s pravidly soutěže budou v rozsahu identifikační. V případě výhry bude výherce kontaktován e-mailem, pod který je registrován v soutěžním formuláři a případně požádán o sdělení poštovní adresy pro účely doručení výhry. Účastník může svůj souhlas kdykoliv odvolat. Účastí v soutěži účastník uděluje svůj souhlas ke zpracování osobních údajů v tomto rozsahu, a to pro účely organizace a vyhodnocení soutěže a k plnění práv a povinností vyplývajících z pravidel soutěže v souvislosti s účastí účastníka v soutěži. Souhlas účastníka se zpracováním osobních údajů je podmínkou účasti v soutěži.
 4. Účastí v soutěži souhlasí výherce soutěže s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít bezplatně jeho zadaného jména a příjmení ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech samostatně nebo ve spojení s produkty organizátora soutěže.
 5. Účastí v soutěži každý účastník akceptuje, že organizátor soutěže nenese odpovědnost za technický stav či kvalitu výhry, že výhra není právně vymahatelná a nelze za ni požadovat finanční náhradu, nelze ji vyměnit za jiné věcné plnění ani jinou kompenzaci. Výhru není možné směnit za hotovost ani požadovat vydání jiné výhry, než je organizátorem stanovena.
 6. Účast v soutěži je dobrovolná a účastníci svojí účastí vyjadřují souhlas s jejími pravidly.
 7. Přijetím těchto pravidel a účastí v soutěži účastník potvrzuje, že se zněním těchto pravidel seznámil a souhlasí s nimi.
 8. Tato soutěž se řídí českým právem.