Ochranářské projekty

Safari Park Dvůr Králové pokládá za jeden ze svých hlavních cílů pomáhat při ochraně ohrožených zvířat v jejich původním prostředí. Informace o některých našich úspěšných aktivitách najdete na odkazech výše na této stránce.

Budeme rádi, pokud se k nám přidáte a budete zvířatům, zejména v Africe, pomáhat s námi! Přispějte na naše konto Wildlife, které slouží přímo k financování konkrétních záchranných projektů:

darujte online

Darujte bankovním převodem

číslo účtu Konta WILDLIFE: 264350610/0300

Jde především o transporty zvířat, veterinární zákroky, ale i o zabezpečení zvířat v Africe pomocí obojků nebo zlepšení systémů, které chrání zvířata před pytláky. A výhledově vidíme náš úkol i v práci s komunitami, které žijí v oblastech, kam zvířata vracíme. Bez účasti místních lidí, bez toho, že sami budou mít zájem svou úchvatnou přírodu chránit, by totiž žádná africká zvířata neměla šanci - a na mnoha místech si Afričané svých zvířat už umějí vážit.

Celá částka, kterou na konto Wildlife pošlete, půjde přímo na financování projektů. Umožňuje nám to velkorysá podpora našeho generálního partnera, Československé obchodní banky, a.s., která konto Wildlife spravuje zcela bez poplatků.