Konto WILDLIFE

Safari Park Dvůr Králové pokládá za jeden ze svých hlavních cílů pomáhat při ochraně ohrožených zvířat v jejich původním prostředí. Jako své poslání vidíme především práci v Africe, a to hlavně poskytování vhodných zvířat pro návrat do míst, kde byla třeba v minulosti vyhubena, ale dnes už se situace zlepšila.

Budeme rádi, pokud se k nám přidáte! Přispějte na naše konto WILDLIFE, které slouží přímo k financování konkrétních záchranných projektů:

darujte online

Darujte bankovním převodem

číslo účtu Konta WILDLIFE: 264350610/0300

Jde především o transporty zvířat, veterinární zákroky, ale i o zabezpečení zvířat v Africe pomocí obojků nebo zlepšení systémů, které chrání zvířata před pytláky. A výhledově vidíme náš úkol i v práci s komunitami, které žijí v oblastech, kam zvířata vracíme. Bez účasti místních lidí, bez toho, že sami budou mít zájem svou úchvatnou přírodu chránit, by totiž žádná africká zvířata neměla šanci - a na mnoha místech si Afričané svých zvířat už umějí vážit.

Celá částka, kterou na konto Wildlife pošlete, půjde přímo na financování projektů. Umožňuje nám to velkorysá podpora našeho generálního partnera, Československé obchodní banky, a.s., která konto Wildlife spravuje zcela bez poplatků.