Potěště sebe a podpořte zvířata - zakupte nové tašky s okapi nebo kalendář na rok 2020


11.7.2019
Neodejděte ze safari parku bez našich nových suvenýrů. Připravili jsme pro vás novou kolekci oblíbených plátěných tašek s motivem okapi, vyrobených ze 100% biobavlny, a také stolní kalendář zaměřený na naše ochranářské projekty, který vás bude provázet rokem 2020.

Nové tašky navazují na kolekci tašek s mládětem nosorožce, které jsme poprvé představili v loňském roce.
Letos jsme se rozhodli pro motiv okapi. Tyto vzácné přibuzné žiraf obývající tropické pralesy v Africe chováme jako jediní v ČR a na Slovensku. Navíc jsme před dvěma lety získali novou samici jménem Qira, kterou jsme letos poprvé začali spojovat se samcem Ewangem. Věříme, že se tak v safari parku znovu dočkáme okapího mláděte.

Pokud se rozhodnete zakoupit nový stolní kalendář na rok 2020, získáte nejen užitečného pomocníka na váš pracovní stůl, ale také průvodce našimi ochranářskými aktivitami doplněného množstvím fotografií od nás, z Afriky a dalších míst, kde safari park působí. Dozvíte se, kdy jsme vrátili prvního nosorožce do Afriky, jak pomáháme největším antilopám na světě nebo jak podporujeme domorodé ženy na severu Keni.

A co víc! Nákupem suvenýrů pomáháte chránit volně žijící zvířata v Africe - výtěžek z prodeje jde na financování našich ochranářských aktivit zaměřující se na záchranu nosorožců, antilop Derbyho anebo právě okapi.

Suvenýry můžete zakoupit v kamenném obchodě přímo v safari parku, kde kromě tašek s okapi a kalendáře najdete spoustu dalších věcí, jejichž nákupem můžete zvířatům pomoci. Dalšími prodejními místy jsou recepce Hotelu Safari Lodge nebo Safari kempu.