Catering

Zajistíme kompletní cateringové služby pro vaše akce včetně coffee breaků, servírovaných menu a rautů a slavnostních banketů. K dispozici našim klientům jsou nově zrekonstruované prostory Safari pivovaru, dále Restaurant Lemur, letní Restaurant Kibo s příjemným výhledem do zahrady. Občerstvení není problém zajistit také přímo do jednacích sálů.

Coffee Break

Na přestávky během jednání vám rádí připravíme místo s nealkoholickými studenými a teplými nápoji, výbornou kávu a to vše doplněné drobným občerstvením dle vašich požadavků.

Rautové pohoštění

Nabízíme několik typů rautového občerstvení, mohou zahrnovat i dezerty v africkém stylu. Rauty lze rozšířit o ochutnávku autentických afrických specialit (např. sušené maso Biltong, africké klobásy Boerewors, pštrosí maso, salát Kachumbari a další).

Servírované menu

Rádi vám připravíme individuální nabídku dle vašich představ a finančních možností.

Grilování 

Nabízíme různé varianty grilování v klasickém nebo africkém stylu přímo v Safari Kempu nebo na terase před Restaurantem Lemur. Obsluhu grilů a servírování můžete nechat na nás, ovšem pokud se o chutný výsledek chcete postarat sami, zajistíme vám pouze grily a suroviny.

Degustace a určování afrických vín

Pod vedením zkušeného sommeliéra ochutnáte a dozvíte se mnoho o vínech, která jste s největší pravděpodobností ještě nevyzkoušeli.

Prohlídka Safari pivovaru a ochutnávka našich piv

Od poloviny roku 2018 je součástí safari parku nový Safari pivovar, kde vaříme naše vlastní piva. Poté, co se dozvíte, co obnáší uvařit opravdu dobré pivo, budete moct ochutnat všech pět druhů: White Rhino, Black Rhino, Kili Beer, Safari Beer a African Queen Beer.