Výtvarná soutěž

Podmínky soutěže:
Vytvořte Afrikou inspirovaný kostým z odpadních materiálů, nabitý silou zaniklých i současných civilizací. Kostým musí být nositelný, ve velikosti pro dospělého člověka a tvořený za využití metod recyklace, upcyklace a dalších udržitelných přístupů.
Soutěž je určená třídním kolektivům, výtvarným kroužkům, nikoli jednotlivcům. Maximální počet výtvarníků v jednom kolektivu je 30.

Způsob odesílání:
Výsledná díla přihlaste elektronicky na adresu propagace@zoodk.cz. Podmínkou je poslání 1 fotografie kostýmu a 1 videa v maximální celkové velikosti 4 MB. Vítězné kolektivy informujeme do 3. června 2024 a pozveme do safari parku na slavnostní vernisáž výstavy Udržitelnost & civilizace a vyhlášení vítězů výtvarné soztěže. Díla navíc znovu obživnou během Týdne duchů 2024, kdy se stanou ozdobou vyzdobeného areálu safari parku.

Uzávěrka soutěže:  10. května 2024
Kategorie: mateřské školy, 1.stupeň základní školy, 2.stupeň základní školy

Výhra:
Vítězný kolektiv v každé kategorii získá možnost strávit v safari parku úžasný den v doprovodu školeného průvodce, spojený s výpravou do Afrického safari Josefa Vágnera a návštěvou zázemí chovu ohrožených druhů.