Kuchařem v zoo

Chcete odhalit tajemství šéfkuchaře kuchyně a dobré výživné kondice našich zvířat? Chcete se seznámit s průběhem přípravy krmné dávky od A až do Z? Přijďte a vyberte si jeden z pečlivě připravených jídelních lístků a zkuste uvařit celodenní menu na míru za asistence odborníků.

Na co se těšit

Začínáme ráno v 8.45, kdy vám vysvětlíme vše, co vás přes den čeká. Ujme se vás odborný pracovník kuchyně zvířat a celý den vám bude asistovat. Všechno potřebné samozřejmě ukáže a vysvětlí. Dopoledne vás čeká příprava krmné dávky pro vybraná zvířata (ochutnávka povolena), ke které vám poskytneme odbornou asistenci a pracovní pomůcky. V ceně programu je také oběd v Restaurantu Lemur. Za odměnu odpoledne navštívíte s průvodcem zákulisí zoo a seznámíte se zblízka s našimi zvířaty, kterým můžete předložit vámi sestavenou a vlastnoručně připravenou krmnou dávku. Na závěr dostanete certifikát o absolvování zážitkového programu. Během vaší kuchařské kariéry vás nemohou doprovázet další osoby. Vezměte si s sebou dárkový poukaz, pracovní nebo sportovní obuv, (pracovní oblečení vám zapůjčíme). Netradiční zážitek je určen pouze jednotlivcům starším 18 let.

Kdy se můžete stát kuchařem

Celoročně, v úterý a ve čtvrtek kromě státních svátků. Program začíná v 8.45 a končí nejpozději ve 14 hodin.

Cena

3 350 Kč/os

Cena zahrnuje:

  • práce v kuchyni zvířat krmení vybraných druhů zvířat
  • zapůjčení pracovního oděvu
  • oběd v Restaurantu Lemur
  • certifikát o absolvování zážitku

Jak zážitek koupit

Zážitek můžete koupit v eshopu. Je to rychlé a snadné.Na vaši adresu vám zašleme dárkový poukaz. Na poukazu není uvedené jméno, můžete jej proto využít sami, nebo jej někomu darovat. Termín si vyberete až poté, co vám poukaz zašleme. Poukaz platí 12 měsíců, takže na výběr vhodného dne máte spoustu času.

Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na potvrzení rezervace na váš e-mail. Bez potvrzení není rezervace platná.