Zahradníkem v safari parku

Možná uvítáte oddechovější činnost a méně pohyblivé svěřence, než pokud byste strávili den jako ošetřovatel v zahradě. Nebo prostě chcete poznat trochu jinou krásu přírody? Přesně pro vás je určena hodina zahradnictví.

Na co se těšit 

Skleníky plné překrásně rozkvetlých rostlin - některé z nich bude určitě potřeba přesadit na vhodnější místo nebo jim odstranit nechtěnou konkurenci.

Začínáme ráno v 7.45. Zapůjčíme vám pracovní oděv mimo bot a vysvětlíme vám vše, co vás přes den čeká. Ujme se vás zahradník nebo zahradnice a celý den vás bude doprovázet. Všechno potřebné vám ukáže a vysvětlí.

Dopoledne vás čeká klidná a nenáročná zahradnická práce, ke které vám poskytneme odbornou asistenci a pracovní pomůcky. V ceně programu je také oběd v Restaurantu Lemur.

Za odměnu si můžete zasadit vlastní rostlinku, která bude díky vaší péči růst a prospívat. Nebo si odnesete vlastoručně uvázanou kytici, kterou uděláte radost vaší manželce či kamarádce.

Odpoledne navštívíte s průvodcem jedno zákulisí zahrady a seznámíte se zblízka s našimi zvířaty. Na závěr certifikát o absolvování zážitkového programu.

Během vaší zahradnické kariéry vás nemohou doprovázet další osoby. Vaši přátelé a blízcí vás však mohou obdivovat při práci jako běžní návštěvníci a setkat se s vámi po skončení programu.

Netradiční zážitek je určen pouze jednotlivcům starším 18 let v dobré fyzické kondici. Vezměte si s sebou dárkový poukaz, pracovní nebo sportovní obuv, ručník...

Kdy se můžete stát zahradníkem?

Od dubna do října - v úterý nebo ve čtvrtek, kromě státních svátků. Program začíná v 7.45 a končí nejpozději ve 14:00.

 

Cena   3 350 Kč/os.

 

Cena zahrnuje:

  • zahradnické práce
  • zapůjčení pracovního oděvu
  • oběd v Restaurantu Lemur
  • certifikát o absolvování zážitku
  • návštěvu zákulisí jednoho pavilonu s průvodcem