Zahradníkem v zoo

Možná uvítáte oddechovější činnost a méně pohyblivé svěřence, než pokud byste strávili den jako ošetřovatel v zoo. Nebo prostě chcete poznat trochu jinou krásu přírody? Přesně pro vás je určena Hodina zahradnictví.

Na co se těšit při Hodině zahradnictví

Skleníky plné překrásně rozkvetlých rostlin - některé z nich bude určitě potřeba přesadit na vhodnější místo nebo jim odstranit nechtěnou konkurenci.

Začínáme ráno v 7.45. Zapůjčíme vám pracovní oděv mimo bot a vysvětlíme vám vše, co vás přes den čeká. Ujme se vás zahradník nebo zahradnice a celý den vás bude doprovázet. Všechno potřebné vám ukáže a vysvětlí.

Dopoledne vás čeká klidná a nenáročná zahradnická práce, ke které vám poskytneme odbornou asistenci a pracovní pomůcky. V ceně programu je také oběd v Restaurantu Lemur.

Za odměnu si můžete zasadit vlastní rostlinku, která bude díky vaší péči růst a prospívat. Nebo si odnesete vlastoručně uvázanou kytici, kterou uděláte radost vaší manželce či kamarádce.

Odpoledne navštívíte s průvodcem jedno zákulisí zoo a seznámíte se zblízka s našimi zvířaty. Na závěr certifikát o absolvování zážitkového programu.

Během vaší zahradnické kariéry vás nemohou doprovázet další osoby. Vaši přátelé a blízcí vás však mohou obdivovat při práci jako běžní návštěvníci zoo a setkat se s vámi po skončení programu.

Netradiční zážitek je určen pouze jednotlivcům starším 18 let v dobré fyzické kondici. Vezměte si s sebou dárkový poukaz, pracovní nebo sportovní obuv, ručník...

Kdy se můžete stát zahradníkem?

Celoročně - v úterý nebo ve čtvrtek, kromě státních svátků. Program začíná v 7.45 a končí nejpozději ve 14 hodin.

Cena

2 850 Kč/os.

Cena zahrnuje:

  • zahradnické práce
  • zapůjčení pracovního oděvu
  • oběd v Restaurantu Lemur
  • certifikát o absolvování zážitku
  • návštěvu zákulisí jednoho pavilonu s průvodcem

Jak koupit zážitek

Zážitek můžete koupit v eshopu. Je to rychlé a snadné. Na vaši adresu vám zašleme dárkový poukaz. Na poukazu není uvedené jméno, můžete jej proto využít sami, nebo jej někomu darovat. Termín si vyberete až poté, co vám poukaz zašleme. Poukaz platí 12 měsíců, takže na výběr vhodného dne máte spoustu času.

Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na potvrzení rezervace na váš e-mail. Bez potvrzení není rezervace platná.