Vyrazte na africké offroad safari

Jen vy, stáda zvířat a spolehlivý průvodce. Vychutnejte si jízdu terénním vozem a pravou africkou večeři po návratu z divočiny. Zažijte podvečer mezi stády zvířat na pastvině Serengeti. Až vás přijde pozdravit zebra na vzdálenost ruky, zatají se vám dech.

Na co se těšit

Jízda terénním vozem pro jednotlivce i skupiny v doprovodu zkušeného průvodce přímo mezi volnými zvířaty se stylovou africkou večeří na závěr. Uvidíte stáda antilop, zeber, žiraf a pakoňů, ale i lvy. To vše jako v africké savaně. Jízda trvá přibližně 50 minut a celý vůz budete mít jen pro sebe. Můžete pozvat i své přátele a přikoupit jim jízdenky. V případě objednání bude po návratu pro vás připravena africká večeře ve stylovém Restaurantu Lemur. Jízdu lze objednat i bez následné večeře. Ochudíte se však o jedinečný kulinářský zážitek. Nabízíme průvodce s odborným výkladem i v anglickém jazyce.

Kdy vyrazit na Offroad Safari

  • Květen-září, denně v 17:00 a 18:00
  • Odjezd od hlavního vchodu

Cena

 

Dospělí s africkou večeří Dospělí (pouze jízda) Děti 3-15 let (pouze jízda)?možnost dokoupení Safari menu za 350 Kč Děti do 3 let (pouze jízda)
1 200 Kč/os. 800 Kč/os. 600 Kč/os. 100 Kč/os.

 

  • Průvodce v jiném jazyce za příplatek 1000 Kč - pouze po předchozí domluvě
  • Dárkový poukaz na Offroad Safari lze použít i jako vstupenku do zoo 60 minut před odjezdem.
  • Děti se mohou účastnit jízdy pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
  • Slevy se nesčítají.

 

 

Jak zážitek koupit

Zážitek můžete koupit v eshopu zoo nebo na Informacích zoo. Je to rychlé a snadné. Na vaši adresu vám zašleme dárkový poukaz. Na poukazu není uvedené jméno, můžete jej proto někomu darovat, nebo jej využít sami. Termín jízdy si vyberete až poté, co vám poukaz zašleme. Poukaz platí 12 měsíců, takže na výběr vhodného dne máte spoustu času. Poukaz si nezapomeňte vzít s sebou. V den jízdy se jím prokážete u pokladny zoo.

Kalendář volných termínů

Termín programu, který si můžete rezerovat, je v kalendáři označen jako "Volný termín" nebo "Ošetřovatel-název pavilonu". Již obsazený termín je označen jako "Obsazeno". Pokud není uvedeno nic, program v daném termínu neprobíhá. Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na potvrzení rezervace na váš e-mail. Bez potvrzení není rezervace platná.