Vyrazte na africké Offroad safari

Jen vy, stáda zvířat a spolehlivý průvodce. Vychutnejte si jízdu terénním vozem a pravou africkou večeři po návratu z divočiny. Zažijte podvečer mezi stády zvířat na pastvině Serengeti. Až vás přijde pozdravit zebra na vzdálenost ruky, zatají se vám dech.

Na co se těšit

Jízda terénním vozem pro jednotlivce i skupiny v doprovodu zkušeného průvodce přímo mezi zvířaty se stylovou africkou večeří na závěr. Vaše pohodlí a soukromí je na prvním místě! Uvidíte stáda antilop, zeber, žiraf a pakoňů, ale i lvy. To vše jako v africké savaně. Jízda trvá přibližně 50 minut a celý vůz budete mít jen pro sebe. Můžete pozvat i své přátele a přikoupit jim jízdenky. V případě objednání bude po návratu pro vás připravena africká večeře ve stylovém Restaurantu Lemur. Jízdu lze objednat i bez následné večeře. Ochudíte se však o jedinečný kulinářský zážitek. Nabízíme průvodce s odborným výkladem i v anglickém jazyce.

Kdy vyrazit na Offroad Safari

  • Květen-září, denně v 17:00 a 18:00
  • Odjezd od hlavního vchodu u restaurantu Lemur

Cena

 

Dospělí s africkou večeří Dospělí (pouze jízda) Děti 3-15 let s africkou večeří Děti 3-15 let (pouze jízda) Děti do 3 let (pouze jízda)
1 400 Kč/os. 950 Kč/os. 900 Kč/os. 600 Kč/os. 100 Kč/os.

 

  • Průvodce v jiném jazyce za příplatek 1.000 Kč - pouze po předchozí domluvě
  • Dárkový poukaz na Offroad Safari lze použít i jako vstupenku do safari parku 60 minut před odjezdem.
  • Děti se mohou účastnit jízdy pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
  • Slevy se nesčítají.