Hybrid Toyota je tichý a nebude rušit vaši cestu po safari. A navíc ušetříte


20.8.2021
Až do konce sezony mohou všichni návštěvníci safari parku zdarma využívat dva hybridní automobily Toyota Yaris. Projekt podporuje využívání k přírodě šetrnějších hybridních aut, která spojují elektropohon s provozem na benzin. Zapůjčení vozidel je zdarma, hradí se pouze levnější jízdenka do safari a vstupné.

Dva stylově potištěné automobily nabízíme od 2. června. K dispozici jsou po celou návštěvní dobu pro ubytované hosty v Safari Park Resortu a Safari kempu i pro běžné návštěvníky safari parku.

Ti, kdo si je zapůjčí, s nimi mohou zamířit jak do Afrického safari Josefa Vágnera tak i do Lvího safari. Zapůjčení vozu je pro veřejnost zdarma, hradí se pouze levnější jízdenka do safari, každý pasažér musí mít zakoupenu i vstupenku do pěší části safari parku.

„Auta, která úplně nebo částečně využívají elektrický pohon, snižují množství emisí vypouštěných do ovzduší, proto přesně tento typ dopravy chceme podporovat i my v safari parku,“ říká jeho ředitel Přemysl Rabas. A elektromobily mají i další výhodu. „Podle nezávislých průzkumů dokážou hybridy jet více než polovinu času čistě na elektřinu. V tu chvíli se pohybují naprosto tiše a bez emisí. Věříme, že i díky tomu budou mít návštěvníci z projížďky v safari ještě lepší zážitek,“ doplňuje Martin Peleška, ředitel české Toyoty.

Ostatně, pro hybridy a elektromobily je levnější také samotný vjezd do safari parku - jedna návštěva vyjde na 175 Kč, přičemž k němu je nutné zakoupit pro každého pasažéra běžné vstupné. Také tady díky elektronickému systému lze ušetřit. Pro dospělého stojí vstupenka on-line 200 Kč (na místě 240 Kč), děti, studenti a starobní důchodci on-line zaplatí 160 Kč namísto 190 Kč. Vstupenky lze nakoupit online i těsně před návštěvou a vedle nižší ceny je výhodou i to, že se lidé vyhnou frontám u pokladen.

Pro majitele aut na elektrický pohon je na parkovišti poblíž kempu připravena dobíjecí stanice společnosti ČEZ.

Vůz si rezervujte přímo na recepci Safari kempu, na e-mailu toyota.safari@email.cz nebo na tel. čísle: +420 608 246 293.

Fotogalerie