S hybridem z Autostylu na safari. A za nižší cenu


30.4.2024
Dvojice hybridních automobilů od partnera safari parku Autostylu Trutnov je k dispozici návštěvníkům safari parku. Projekt podporuje využívání k přírodě šetrnějších hybridních aut, která spojují elektropohon s provozem na benzin. Zapůjčení vozidel je zdarma, hradí se pouze levnější jízdenka do safari a vstupné.

Dva stylově hybridní automobily z Autostylu Trutnov nabízíme od 10. května. K dispozici jsou po celou návštěvní dobu pro ubytované hosty v Safari Park Resortu i pro běžné návštěvníky safari parku. Výpůjčky probíhají od 9:00 do 16:30 hodin v časech předem určených jízdním rozvrhem.
Pro rezervaci je nutné napsat na e-mail auto.safari@seznam.cz.


Ti, kdo si je zapůjčí, s nimi mohou zamířit jak do Afrického safari Josefa Vágnera tak i do Lvího safari. Zapůjčení vozu je pro veřejnost zdarma, hradí se pouze levnější jízdenka do safari, každý pasažér musí mít zakoupenu i vstupenku do pěší části safari parku, kterou je třeba se při převzetí vozu prokázat.

„Auta, která úplně nebo částečně využívají elektrický pohon, snižují množství emisí vypouštěných do ovzduší, proto přesně tento typ dopravy chceme podporovat i my v safari parku,“ říká jeho ředitel Přemysl Rabas. A elektromobily mají i další výhodu. Hybridy se navíc pohybují zcela tišě, takže nebudou nijak rušit prohlídku zvuky motoru.

Pro hybridy a elektromobily je levnější také samotný vjezd do safari parku - jedna návštěva vyjde na 195 Kč, přičemž k němu je nutné zakoupit pro každého pasažéra běžné vstupné. Také tady díky elektronickému systému lze ušetřit. Pro dospělého stojí vstupenka on-line či kartou 280 Kč (na místě hotově 310 Kč), děti on-line či kartou zaplatí 220 Kč namísto 250 Kč. Vstupenky lze nakoupit online i těsně před návštěvou a vedle nižší ceny je výhodou i to, že se lidé vyhnou frontám u pokladen.
Pro majitele aut na elektrický pohon je na parkovišti poblíž kempu připravena dobíjecí stanice společnosti ČEZ.

 

Fotogalerie