Kudy k nám

Autem

Safari Park Dvůr Králové se nachází v okrajové části města Dvůr Králové nad Labem na severovýchodě České republiky. Příjezdové cesty jsou velmi podrobně a zřetelně značeny. Přímo u safari parku se nachází velké parkoviště, na němž je možné zdarma zaparkovat.

Adresa je Štefánikova 1029, Dvůr Králové nad Labem, GPS: 50°26'0,00''N 15°47'50,00''E

Vlakem

Železniční stanice Dvůr Králové nad Labem se nachází na okraji města a je od safari parku vzdálená 4 km (pěšky). Město je spojeno přímými vlakovými spoji s většími městy - Pardubice, Hradec Králové a Liberec. Pokud do Dvora Králové dorazíte vlakem, můžete dále využít městské hromadné dopravy, abyste se pohodlně dostali až k nám. Jízdní řád najdete na: https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/?x=1569241826163. Názvy zastávek jsou: Dvůr Králové nad Labem,,žel.st. a Dvůr Králové nad Labem,,ZOO.

Autobusem

Autobusové nádraží Dvůr Králové nad Labem se nachází v centru města a je od safari parku vzdálené 2 km (pěšky). Město je spojeno přímými autobusovými spoji s většími městy - Praha, Pardubice, Hradec Králové a Trutnov. Pokud do Dvora Králové dorazíte autobusem, můžete dále využít městské hromadné dopravy, abyste se pohodlně dostali až k nám. Jízdní řád najdete na: https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/?x=1569241826163. Názvy zastávek jsou: Dvůr Králové nad Labem,,aut.st. a Dvůr Králové nad Labem,,ZOO.

Jízdní řády vlaků a autobusů

Vhodný autobusový nebo vlakový spoj vám pomůže vyhledat turistické informační centrum Dvůr Králové na tel.: +420 499 321 742 nebo na info@mudk.cz. Případně můžete využít informací na: https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/