Kudy k nám

Autem

Příjezdové cesty jsou velmi podrobně a zřetelně značeny. Přímo u safari parku se nachází velké parkoviště, na němž je možné zdarma zaparkovat. Adresa je Štefánikova 1029, Dvůr Králové nad Labem.
GPS: 50°26'0,00''N 15°47'50,00''E

Vlakem / autobusem

Vlaková stanice Dvůr Králové nad Labem leží na trati č. 030 Jaroměř–Liberec a staví zde všechny rychlíky a osobní vlaky. Z nádraží ČD si buď můžete udělat pěší výlet (asi 3,5 km) nebo jet autobusem, případně oba způsoby zkombinovat.

Jízdní řád MHD najdete na www.idos.cz. Zastávka MHD  se nachází u parkoviště zoo a jméno zastávky je "Dvůr Králové n.L.,,ZOO".

Autobusové nádraží se nachází ve východní části města. Pěšky je to do safari parku přes centrum asi 2 km, v období od 1. května do 28. září můžete použít autobus. Autobusové linky jsou zařazeny do systému IREDO (společná jízdenka pro vlaky i autobusy).

Doporučujeme

Od 11. prosince 2016 platí nové zpáteční autobusové spojení Hradec Králové - ZOO Dvůr Králové - Špindlerův Mlýn (č. linky 690100). Autobusy jezdí každou sobotu a staví přímo u zahrady. Více na: www.idos.cz

Jízdní řády

Vhodný autobusový nebo vlakový spoj vám pomůže vyhledat turistické informační centrum Dvůr Králové na tel.: +420 499 321 742 nebo na info@mudk.cz. Jízdní řády MHD města Dvůr Králové nad Labem najdete zde.