Stravování

Safari pivovar - Na zdraví a na nosorožce!

Ve dvorském safari parku máte jedinečnou možnost ochutnat pivo, které si sami vyrábíme v našem novém pivovaru. První pivo jsme pro vás uvařili v létě 2018. 

V nabídce je pět druhů, z nichž všechny jsou vyráběny přímo v safari pivovaru a na správný postup jejich vaření dohlíží náš sládek.
White Rhino, Black Rhino, Safari Beer (letní a zimní verze), Kili Beer a African Queen Beer vám budou chutnat ještě více, když budete vědět, že část z výtěžku prodaných piv jde přímo na podporu našich nosorožců.

Součástí Safari pivovaru je rovněž restaurace s obsluhou, kde můžete ochutnat africké speciality a další pokrmy. Na pivovar navazuje venkovní posezení.

Více se dozvíte na: www.safarigastro.cz/safari-pivovar/

CELOROČNÍ PROVOZ

Restaurant Lemur

Restaurant Lemur je samoobslužná jídelna nabízející NAŠE DOMÁCÍ hotová jídla. Součástí je i vnitřní expozice lemurů. Během sezony je nabídka doplněna o salátový bar a širokou nabídku dezertů. Na restaurant navazuje krytá terasa.

CELOROČNÍ PROVOZ

Restaurant Kibo

V Restaurantu Kibo pojmenovaném po nejvyšším vrcholku afrického masivu Kilimandžára můžete ochutnat NAŠI DOMÁCÍ pizzu a pastu a přitom se kochat příjemným výhledem do zahrady. V přízemní části se pak nachází stánek s občerstvením s hotovými jídly.

Venkovní terasu restaurantu Kibo jsme pro vás na zimu 2020/2021 opatřili výhřevnými lampami, a tak si tu můžete posedět i v méně příznivém počasí.

SEZONNÍ PROVOZ

Stánky s občerstvením

V areálu zahrady je více než dalších deset stánků s občerstvení s různými typy pokrmů, dezertů a nápojů. Jejich umístění najdete na mapě areálu.

SEZONNÍ PROVOZ

Stop palmovému oleji

Ve všech občerstvovacích zařízeních v areálu safari parku máte jistotu, že připravené pokrmy neobsahují palmový olej. Kvůli plantážím palmy olejné, z níž se tento olej vyrábí, jsou likvidovány rozsáhlé oblasti tropických lesů. Dochází k tomu nejen v Asii, ale i v Africe, odkud palma olejná dokonce pochází.

Společnost SAFARI GASTRO ve spolupráci se Safari Parkem Dvůr Králové tak nejen vyřadila ze svého sortimentu veškeré potraviny a pokrmy obsahující palmový olej, ale svým rozhodnutím toto učinit přesvědčila některé své dodavatele, aby přestali palmový olej používat ve své výrobě.

 

Více o našem pivu