S vysloužilcem do zoo. Získejte vstupenku za starý elektrospotřebič


20.6.2022
Ve čtvrtek 14. července 2022 bude možné vyměnit starý spotřebič za dětskou vstupenku do safari parku. Akce platí pro prvních sto návštěvníků.

Sběrné místo drobného elektroodpadu bude připraveno ve čtvrtek 14. července u brány Kibo se stanovišti Afrika trucků. Za každý odevzdaný spotřebič obdrží návštěvník poukázku na dětskou vstupenku zdarma. V případě, že bude chtít poukázku využít dospělý návštěvník, bude mu na jejím základě u pokladny z výše vstupného pro dospělého odečtena částka v hodnotě dětské vstupenky, tedy 210 Kč.

Akce platí pro prvních sto návštěvníků se starým spotřebičem.

Příležitost, jak pomoci s recyklací nepotřebných elektrospotřebičů, zajistil kolektivní systém ELEKTROWIN, který se zabývá sběrem a recyklací elektroodpadu.

Do kontejneru je možné vkládat všechny malé spotřebiče a baterie, například žehličky, kávovary, kuchyňské roboty, rychlovarné konvice, elektrické nůžky, pily, vrtačky, brusky, řezačku, aku šroubováky, a podobně.
Do kontejneru nepatří zářivky, televize, monitory, PC, tablety, mobily ani notebooky. Přijímány nebudou ani velké elektrospotřebiče jako ledničky, myčky, pračky.

Volná dětská vstupenka, kterou návštěvníci získají výměnou za odevzdaný elektrospotřebič, platí pouze ve čtvrtek 14. července.