Vánoční zoo


14.12.2019 - 5.1.2020
Vánoce v Safari Parku Dvůr Králové začínají druhý adventní víkend. Můžete se těšit na sváteční atmosféru umocněnou desítkami svítících dekorací ve tvaru zvířat, mohutným vánočním baobabem a ozdobenými dřevěnými stromečky. První den Vánoční zoo navíc proběhne bubnovací workshop a vánoční dílny.

Vánoční zoo nadchne rovněž sníženým vstupným a prodlouženou otevírací dobou pokladen až do 18 hodin. Výjimkou je Štědrý den a Silvestr, kdy se pokladny uzavřou ve 14 hodin. Více k otevírací době a cenám na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/vstupne-a-oteviraci-doba

Vánoční zoo potrvá do neděle 5. ledna 2020.

Sobota 14. prosince

Vánoční zoo zahájíme v uměleckém stylu. V hotelovém salonku nacházejícím se vedle Restaurantu Lemur bude pro Vás připravena vánoční korálková dílna. Své výtvory si budete moci odnést domů nebo jimi ozdobit vánoční stromečky umístěné v areálu safari parku. Od Maurice Otunga bude možné zakoupit již hotové originální výrobky z korálků. Jejich nákupem podpoříte neziskovou organizaci ShineBean, která působí mimo jiné v Keni, kde podporuje ekonomickou soběstačnost místních obyvatel a ve spolupráci s místními školami se podílí na vzdělávání dětí.

Vedle výroby ozdob se můžete zúčastnit také bubenického workshopu. Vaším průvodcem domorodým africkým uměním bude Roben Mlauzi ze Zimbabwe. Bubny budou na místě k zapůjčení.

K tvoření z korálků i k bubnování se můžete připojit kdykoliv v době od 10:00 do 15:00 hodin. Účast i materiál jsou zdarma.

Fotogalerie