Vánoční zoo


14.12.2019 - 5.1.2020
Vánoce v Safari Parku Dvůr Králové začínají druhý adventní víkend. Můžete se těšit na sváteční atmosféru umocněnou desítkami svítících dekorací ve tvaru zvířat, mohutným vánočním baobabem a ozdobenými dřevěnými stromečky. První den Vánoční zoo navíc proběhne bubnovací workshop a vánoční dílny.

Vánoční zoo nadchne rovněž sníženým vstupným a prodlouženou otevírací dobou pokladen až do 19 hodin. Výjimkou je Štědrý den a Silvestr, kdy se pokladny uzavřou ve 14 hodin. Více k otevírací době a cenám na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/vstupne-a-oteviraci-doba

Vánoční zoo potrvá do neděle 5. ledna 2020.

Sobota 14. prosince

Vánoční zoo zahájíme v uměleckém stylu. V hotelovém salonku, nacházející se vedle Restaurantu Lemur, si budete moct vyrobit korálkové vánoční ozdoby a pomáhat vám s jejich tvorbou bude Maurice Otunga z neziskové organizace ShineBean. Ta působí mimo jiné v Keni, kde podporuje ekonomickou soběstačnost místních obyvatel a ve spolupráci s místními školami působí v oblasti vzdělávání dětí. Své výtvory si budete moct poté odnést domů nebo jimi ozdobit vánoční stromečky umístěné po areálu safari parku.
Vedle výroby ozdob se budete moct zúčastnit bubenického workshopu. Vaším průvodcem domorodým africkým uměním bude Roben Mlauzi ze Zimbabwe.

 

Fotogalerie