Večerní Afrika každý den. Vyrazte na safari za soumraku s průvodcem


28.6.2022
Jedinečné vyjížďky míří za zvířaty v době, kdy jsou nejvíce aktivní. Africké safari Josefa Vágnera si navíc hosté mohou užít v naprostém soukromí. To vše v doprovodu zkušeného průvodce, který o zvířatech prozradí vše zajímavé.

V osm a devět večer vyjíždí od 1. července do konce letních prázdnin Safaribusy na komentované vyjížďky večerním safari. Zvířata jsou tou dobou nejvíce aktivní – většina má totiž soumračnou či noční aktivitu. Jízdy večerním safari navíc nabízejí docela jedinečnou možnost užít si tuto oblíbenou část zahrady v naprostém klidu a vidět zvířata jinak-ve tmě se světlem svítilny. V dané době projíždí pláněmi plnými zvířat pouze Safaribus, ostatním je už vjezd zapovězen.

Na návštěvníky čeká největší stádo vodušek červených v evropských zoo, jediná skupina buvolů pralesních v Česku a na Slovensku, v přírodě kriticky ohrožení osli somálští, zebry, pakoně, pštrosi, žirafy, smečka psů hyenových, hyeny žíhané a mnoho dalších. Velká šance je zaslechnout dunivý řev lvů, který se nese i několik kilometrů daleko, nebo hlasitou noční aktivitu hrochů.

V každém Safaribusu jede s návštěvníky také odborník safari parku, který lidem vypráví zajímavosti ze života zvířat i ze zákulisí fungování safari parku.

Vstupenky lze zakoupit přímo na pokladně Kibo (u vjezdu do safari) za 210 Kč (dospělý), resp. 170 korun (dítě). Rezervace předem nejsou nutné. V září budou projížďky pokračovat každý pátek a sobotu.

 

Fotogalerie