S průvodcem po zoo se dozvíte více

Neztraťte se v africké divočině a odhalte v doprovodu spolehlivého průvodce ta nejzajímavější zákoutí zoo. Dozvíte se plno zajímavostí ze života zvířat, každodenního chodu zoo i zajímavé příhody, které nejsou určeny uším běžných návštěvníků. A pokud budete chtít vědět víc, není nic snazšího než se našeho průvodce zeptat.

Na co se těšit

Procházka po zoo s komentářem odborného průvodce v délce přibližně 90 minut pro skupinu od 10 do 20 osob. Je možné objednat i výklad v angličtině.

Kdy můžete vyrazit na prohlídku po zoo s průvodcem

Prohlídky nabízíme celoročně a ve všední dny od 12:30. Služba je poskytovaná po dohodě termínu, po dobu otevírací doby ZOO. Program musí být rezervovaný minimálně 5 dní předem.

Cena

Skupinová prohlídka v češtině Skupinová prohlídka v cizím jazyce*
2 500 Kč 3 500 Kč

* Průvodce v cizím jazyce pouze po předchozí domluvě

V ceně není zahrnuto vstupné do zoo.

 

Jak zážitek koupit

 Zážitek můžete koupit v eshopu zoo. Je to rychlé a snadné. Na vaši adresu vám zašleme dárkový poukaz. Na poukazu není uvedené jméno, můžete jej proto někomu darovat, nebo jej využít sami. Termín jízdy si vyberete až poté, co vám poukaz zašleme. Poukaz platí 12 měsíců, takže na výběr vhodného dne máte spoustu času. Poukaz si nezapomeňte vzít s sebou. Při vstupu se jím prokážete u pokladny zoo.

Termín programu si můžete rezervovat vyplněním formuláře níže. Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na potvrzení rezervace na váš e-mail. Bez potvrzení není rezervace platná.