Prohlídka s průvodcem jen pro vás

Neztraťte se v africké divočině a odhalte v doprovodu spolehlivého průvodce ta nejzajímavější zákoutí zahrady. Dozvíte se plno zajímavostí ze života zvířat, každodenního chodu safari parku i zajímavé příhody, které nejsou určeny uším běžných návštěvníků. A pokud budete chtít vědět víc, není nic snazšího než se našeho průvodce zeptat.

Na co se těšit

Procházka po zahradě s komentářem odborného průvodce v délce přibližně 90 minut pro do 20 osob. Je možné objednat i výklad v angličtině.

Kdy můžete vyrazit na prohlídku po safari parku s průvodcem

Prohlídky nabízíme celoročně, ve všední dny od 12:30. Služba je poskytovaná po dohodě termínu, po dobu otevírací doby. Program musí být rezervovaný minimálně 5 dní předem.

Cena

Kdy? Prohlídka v češtině Prohlídka v cizím jazyce*
květen - září   3 900 Kč 4 900 Kč
říjen - duben 2 900 Kč 3 900 Kč

* Průvodce v cizím jazyce pouze po předchozí domluvě

V ceně není zahrnuto vstupné do zahrady.

 

Komentovaná prohlídka zaměřená na ochranářské projekty a záchovné programy

 

Pokud se chcete dozvědět více o smyslu zoologických zahrad, záchranných projektech či chovatelské a veterinární péči v našem safari parku, využijte účast v komentované prohlídce s průvodcem zaměřené na ochranářské projekty. Na prohlídku je možné se hlásit každou první středu v měsíci.

 

Upozornění

Vzhledem k přechodu na nový způsob rezervací zážitkových programů nejsou dárkové poukazy vydané před 1.7.2019 kompatibilní s novým systémem. Pokud máte starý typ dárkového poukazu, náhled zde, a chcete si rezervovat zážitkový program v období od 1. 9. 2019, je potřeba zažádat o poukaz nový. 
 
Žádost o nový poukaz společně s oboustranným scanem/fotografií starého dárkového poukazu zašlete na adresu eshop@zoodvurkralove.cz. Po ověření platnosti poukazu obdržíte do emailu poukaz nový. Nové poukazy zasíláme do 5-ti pracovních dní od přijetí žádosti. Výměnou poukazu se neprodlužuje jeho platnost.