Kuchařem v safari parku

Chcete odhalit tajemství šéfkuchaře kuchyně a dobré výživné kondice našich zvířat? Chcete se seznámit s průběhem přípravy krmné dávky od A až do Z? Přijďte a vyberte si jeden z pečlivě připravených jídelních lístků a zkuste uvařit celodenní menu na míru za asistence odborníků.

Na co se těšit

Začínáme ráno v 8.45, kdy vám vysvětlíme vše, co vás přes den čeká. Ujme se vás odborný pracovník kuchyně zvířat a celý den vám bude asistovat. Všechno potřebné samozřejmě ukáže a vysvětlí. Dopoledne vás čeká příprava krmné dávky pro vybraná zvířata (ochutnávka povolena), ke které vám poskytneme odbornou asistenci a pracovní pomůcky. V ceně programu je také oběd v Restaurantu Lemur. Za odměnu odpoledne navštívíte s průvodcem zákulisí zahrady a seznámíte se zblízka se zvířaty, kterým můžete předložit vámi sestavenou a vlastnoručně připravenou krmnou dávku. Na závěr dostanete certifikát o absolvování zážitkového programu. Během vaší kuchařské kariéry vás nemohou doprovázet další osoby. Vezměte si s sebou dárkový poukaz, pracovní nebo sportovní obuv, (pracovní oblečení vám zapůjčíme). Netradiční zážitek je určen pouze jednotlivcům starším 18 let.

Kdy se můžete stát kuchařem

Od Dubna do Října, v úterý a ve čtvrtek kromě státních svátků. Program začíná v 8.45 a končí nejpozději ve 14 hodin.

Cena

3 900 Kč/os

Cena zahrnuje:

  • práce v kuchyni zvířat krmení vybraných druhů zvířat
  • zapůjčení pracovního oděvu
  • oběd v Restaurantu Lemur
  • certifikát o absolvování zážitku

 

Upozornění

Vzhledem k přechodu na nový způsob rezervací zážitkových programů nejsou dárkové poukazy vydané před 1.7.2019 kompatibilní s novým systémem. Pokud máte starý typ dárkového poukazu, náhled zde, a chcete si rezervovat zážitkový program v období od 1. 9. 2019, je potřeba zažádat o poukaz nový. 
 
Žádost o nový poukaz společně s oboustranným scanem/fotografií starého dárkového poukazu zašlete na adresu eshop@zoodvurkralove.cz. Po ověření platnosti poukazu obdržíte do emailu poukaz nový. Nové poukazy zasíláme do 5-ti pracovních dní od přijetí žádosti. Výměnou poukazu se neprodlužuje jeho platnost.