Poznejte zákulisí zoo

Exotice můžete být blíž než kdykoli předtím, doslova na dosah ruky. Nahlédněte do zoo zadními vrátky, zkuste si kontakt s hadem, přivoňte k žirafě nebo poznejte mořské akvárium z druhé strany. Objevte to nejlepší ze zoo a poznejte tajemství jejího zákulisí. Nevšední procházka s průvodcem vám odhalí místa, kam jiní nesmí. Vyberte si podle chuti návštěvu zákulisí jednoho nebo více pavilonů.

Na co se těšit

Čeká vás procházka po zoo a návštěva zákulisí v doprovodu zkušeného průvodce.
Navštívíte jedinečná místa, kam se běžný návštěvník zoo nedostane a poznáte zvířata tak, jak je jinde neuvidíte. Délka programu je 1,5 hodiny. První varianta programu zahrnuje návštěvu 1 zákulisního místa, druhá varianta programu zahrnuje 2 zastávky v zákulisí. Zákulisní zastávky s vámi vybereme podle aktuálních chovatelských možností.

Kam můžete nahlédnout

  • Žirafě z očí do očí – přilákejte žirafy na šťavnaté listí až k sobě a užijte si fascinující pohled na jedno z největších stád žiraf v Evropě z těsné blízkosti. Pozorujte žirafy z výšky jejich očí z vyhlídkového ochozu ve venkovním výběhu nebo ve stájích.
  • Akvárium z druhé strany – objevte tajemství mořského života pohledem z druhé strany akvária. Navštívíte odchovnu korálů a dozvíte se zajímavosti z chovu mořských živočichů. Nahlédnete i do expozic krokodýlů a plazů.
  • Darwinova stanice – překonejte sebe sama a složte zkoušku odvahy. Čeká vás přímý kontakt s několika exotickými hady, více než metrovým leguánem a dalšími kontaktními zvířaty z Darwinovy stanice.

V průběhu roku může být nabídka z provozních důvodů omezena.

Kdy můžete navštívit zákulisí zoo

  • Každý všední den od 12:30
  • Program je nutné si rezervovat nejméně týden předem.
  • Služba je poskytována pouze v předem objednané termíny
  • V průběhu roku však může být nabídka z provozních důvodů omezena.
jedna zákulisní zastávka - 90 minut dvě zákulisní zastávky - 120 minut Průvodce v jiném jazyce, příplatek*
8 000 Kč 12 000 Kč 1 000 Kč

* Průvodce v jiném jazyce pouze po předchozí domluvě

v ceně není zahrnuto vstupné do zoo

Uvedené ceny jsou pro skupinu 1-10 osob. Lze objednat i více skupin. Počet skupin v jednom dni může být omezen kvůli bezpečnosti klientů i pohodě zvířat.

 Jak zážitek koupit

Zážitek můžete koupit v eshopu zoo nebo na Informacích zoo. Je to rychlé a snadné. Na vaši adresu vám zašleme dárkový poukaz. Na poukazu není uvedené jméno, můžete jej proto využít sami, nebo jej někomu darovat.
Termín si vyberete až poté, co vám poukaz zašleme. Poukaz sice platí 10 měsíců, ale s rezervací termínu neváhejte.

Kalendář volných termínů

Termín programu si můžete rezervovat vyplněním formuláře níže. Po odeslání formuláře prosím vyčkejte na potvrzení rezervace na váš e-mail. Bez potvrzení není rezervace platná.