Poznejte zákulisí zahrady

Exotice můžete být blíž než kdykoli předtím, doslova na dosah ruky. Nahlédněte do safari parku zadními vrátky, zkuste si kontakt s hadem, přivoňte k žirafě nebo poznejte mořské akvárium z druhé strany. Nevšední procházka s průvodcem vám odhalí místa, kam jiní nesmí. Vyberte si podle chuti návštěvu zákulisí jednoho nebo více pavilonů. Vhodné pro skupinu více lidí.

Na co se těšit

Čeká vás procházka po safari parku a návštěva zákulisí v doprovodu zkušeného průvodce.
Navštívíte jedinečná místa, kam se běžný návštěvník nedostane a poznáte zvířata tak, jak je jinde neuvidíte. Délka programu je 1,5 hodiny. První varianta programu zahrnuje návštěvu 1 zákulisního místa, druhá varianta programu zahrnuje 2 zastávky v zákulisí. Zákulisní zastávky s vámi vybereme podle aktuálních chovatelských možností.

Kam můžete nahlédnout

  • Žirafě z očí do očí – přilákejte žirafy na šťavnaté listí až k sobě a užijte si fascinující pohled na jedno z největších stád žiraf v Evropě z těsné blízkosti. Pozorujte žirafy z výšky jejich očí z vyhlídkového ochozu ve venkovním výběhu nebo ve stájích.
  • Akvárium z druhé strany – objevte tajemství mořského života pohledem z druhé strany akvária. Navštívíte odchovnu korálů a dozvíte se zajímavosti z chovu mořských živočichů. Nahlédnete i do expozic krokodýlů a plazů.
  • Darwinova stanice – překonejte sebe sama a složte zkoušku odvahy. Čeká vás přímý kontakt s několika exotickými hady, více než metrovým leguánem a dalšími kontaktními zvířaty z Darwinovy stanice.

V průběhu roku může být nabídka z provozních důvodů omezena.

Kdy můžete navštívit zákulisí

  • Každý všední den od 12:30
  • Program je nutné si rezervovat nejméně týden předem.
  • Služba je poskytována pouze v předem objednané termíny
  • V průběhu roku však může být nabídka z provozních důvodů omezena.
kdy? jedna zákulisní zastávka - 90 minut dvě zákulisní zastávky - 120 minut Průvodce v jiném jazyce, příplatek*
hlavní sezona (duben-září) 8 000 Kč 12 000 Kč 1 000 Kč
vedlejší sezona (říjen-březen)  
4 000 Kč 6 000 Kč 1 000 Kč

* Průvodce v jiném jazyce pouze po předchozí domluvě

v ceně není zahrnuto vstupné do zahrady

Uvedené ceny jsou pro skupinu 1-10 osob. Lze objednat i více skupin. Počet skupin v jednom dni může být omezen kvůli bezpečnosti klientů i pohodě zvířat.

 

Upozornění

Vzhledem k přechodu na nový způsob rezervací zážitkových programů nejsou dárkové poukazy vydané před 1.7.2019 kompatibilní s novým systémem. Pokud máte starý typ dárkového poukazu, náhled zde, a chcete si rezervovat zážitkový program v období od 1. 9. 2019, je potřeba zažádat o poukaz nový. 
 
Žádost o nový poukaz společně s oboustranným scanem/fotografií starého dárkového poukazu zašlete na adresu eshop@zoodvurkralove.cz. Po ověření platnosti poukazu obdržíte do emailu poukaz nový. Nové poukazy zasíláme do 5-ti pracovních dní od přijetí žádosti. Výměnou poukazu se neprodlužuje jeho platnost.