Safari Park Dvůr Králové a Plzeňský Prazdroj: Dejte si African Coffee Stout a přispějte tak na nosorožce


12.12.2019
Plzeňský Prazdroj pokračuje v rámci svého programu Volba sládků ve spolupráci s tuzemskými minipivovary. Tentokrát se jeho sládci spojili se Safari pivovarem, který je součástí Safari Parku Dvůr Králové. Společnými silami připravili pivní speciál African Coffee Stout, jež můžete během prosince ochutnat ve vybraných podnicích v celé České republice. Část výtěžku z prodaných piv bude věnována na záchranu a chov nosorožců, na něž je navíc možné přispět i prostřednictvím DMS.

Prazdroj a Safari pivovar dají na projekt záchrany nosorožců jednu korunu z každého vypitého litru piva African Coffee Stout, který společně uvařili. Přispět však můžete i jinou formou, a to zasláním dárcovské DMS. „Těší mě, že uvařením prosincového speciálu nejenže můžeme udělat radost lidem v hospodách, ale zároveň napomůžeme tomu, že se zvýší šance na přežití ohrožených nosorožců. Bez nadsázky se tak dá říct, že každé pivo z prosincové Volby sládků pomáhá,“ dodává sládek Dan Urban z Prazdroje.

DMS zpráva na číslo 87 777 ve tvaru:

DMS SAFARI 30 (cena DMS: 30 Kč)
DMS SAFARI 60 (cena DMS: 60 Kč)
DMS SAFARI 90 (cena DMS: 90 Kč)

"K vaření tohoto speciálu byl využit mimo jiné africký chmel african queen a keňská fair trade káva, která k pivu skvěle ladí a umocnila jeho intenzivní kávové aroma. Plná chuť je jemná s náznakem čokolády a střední hořkostí, která dobře doplňuje základ pocházející ze speciálních sladů," říká sládek z dvorského safari pivovaru Jan Kylberger. Příležitost vychutnat si prosincový speciál máte v téměř 1500 hospod po celém Česku do konce prosince.

Záchranné projekty Safari Parku Dvůr Králové - https://safaripark.cz/cz/konto-wildlife-a-ochranarske-projekty/
Safari pivovar - http://www.safarigastro.cz/safari-pivovar/
Volba sládků - https://www.volbasladku.cz/