Dětský den v safari parku


27.5.2019

Program dětského dne:

BeadWORKS Kenya 

13:00 - 16:00, záhrádka u Restaurantu Lemur

 

Jednou z našich aktivit, jíž se snažíme pomáhat přímo v Africe, je podpora projektu BeadWORKS Kenya. Jde o udržitelné podnikání domorodých žen na severu Keni, které tu vyrábějí rozmanité šperky z českých korálků značky Preciosa. Tyto šperky jsou poté prodávány po celém světě a zisky putují zpět jejich zhotovitelkám do Keni. Rovněž v safari parku můžete tyto jedinečné korálkové ozdoby zakoupit.

Na dětský den budete mít  možnost si takové navlékání korálků vyzkoušet na vlastní kůži a zhotovit si jednoduchý náramek. Vedle toho si budete moct i BeadWORKS šperky nakoupit v našem stánku.


Křtiny Safari dezertu a čokoládový program

10:00 - 12:00, zahrádka u Restaurantu Lemur + přilehlý salonek Samburu Boma

Díky spolupráci s místní čokoládovnou Carla vám můžeme nabídnout nový čokoládový dezert "Safari plné zážitků" s dětskou hrou uvnitř balení. Čokoládu slavnostně pokřtíme právě na dětský den. Od 10 do 12 hodin vás tak čekají čokoládové fontány a čoko dárečky, soutěž o ceny a samotně křtiny nového dezertu.


Enrichment pro primáty a šelmy

Pro zpestření a obohacení života našich lidoopů a šelem jsme pro ně vyrobili dřevitkové hračky a hamaky. Jak s nimi naloží, zjistíte během soboty. Časy a místa enrichmentů budou upřesněny v den konání.

S vysloužilcem do safari parku 

10:00 - 16:00

Dětský den s námi oslaví i společnost Elektrowin, se kterou jsme připravili tradiční akci S vysloužilci do safari parku. Stačí si s sebou vzít na sobotní návštěvu safari parku nepotřebný elektrospotřebič a odevzdat ho do přistaveného kontejneru u vstupu do zahrady. Odměnou získáte dětskou vstupenku zdarma. Akce platí pro prvních sto návštěvníků. Více o akci na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/plan-akci/detsky-den-v-safari-parku