Hybridem Toyota znovu do safari. Po nucené přestávce se vrací oblíbená hybridní vozidla, půjčení je zdarma


30.6.2020
Dvojice hybridních automobilů Toyota Yaris je znovu k dispozici návštěvníkům safari parku. Projekt podporuje využívání k přírodě šetrnějších hybridních aut, která spojují elektropohon s provozem na benzin. Zapůjčení vozidel je zdarma, hradí se pouze jízdenka do safari.

Dva stylově potištěné automobily nabízíme od 1. července. Dříve to s ohledem na epidemiologickou situaci nebylo možné. Nyní obě auta vyjíždějí, k dispozici jsou po celou návštěvní dobu pro návštěvníky safari parku, ale i pro ubytované hosty v Safari Park Resortu.

Ti, kdo si je zapůjčí, s nimi mohou zamířit do Afrického i Lvího safari. Doba projížďky je stanovena na 60 minut. Zapůjčení vozu je pro veřejnost zdarma, hradí se pouze jízdenka do safari.

„Auta, která úplně nebo i částečně využívají elektrický pohon, snižují množství emisí vypouštěných do ovzduší, proto přesně tento typ dopravy chceme podporovat i my v safari parku,“ říká jeho ředitel Přemysl Rabas.

A elektromobily mají i další výhodu. „Podle nezávislých průzkumů dokážou hybridy jet více než polovinu času čistě na elektřinu. V tu chvíli se pohybují naprosto tiše a bez emisí. Věříme, že i díky tomu budou mít návštěvníci z projížďky v safari ještě lepší zážitek,“ doplňuje Martin Peleška, ředitel české Toyoty.

Ostatně, pro hybridy a elektromobily je levnější také samotný vjezd do safari parku - jedna návštěva vyjde na 175 korun, přičemž k němu je nutné zakoupit pro každého pasažéra běžné vstupné. Také tady díky elektronickému systému lze ušetřit. Pro dospělého stojí vstupenka on-line 190 korun (na místě 240 korun), děti, studenti a starobní důchodci on-line zaplatí 150 korun namísto 190. Vstupenky lze nakoupit online i těsně před návštěvou a vedle nižší ceny je výhodou i to, že se lidé vyhnou frontám u pokladen. Podrobnosti o vstupném najdete zde.

Pro majitele aut na elektrický pohon je na parkovišti poblíž kempu připravena dobíjecí stanice společnosti ČEZ.

Vůz si rezervujte přímo na recepci Safari kempu, na e-mailu toyota.safari@email.cz nebo na tel. čísle: +420 608 246 293.

Fotogalerie