Lednové slevy v Hotelu Safari vám vyrazí dech :)


6.1.2010
Získejte až 30% slevu na ubytování přímo v zoo, vstup do zoo zdarma a navíc 10% slevu ve skiareálu Zvičina. Užijte si svátečně vyzdobenou zoo a večení lyžování. Můžete se odreagovat u bowlingu nebo si pochutnat v hotelové Restauraci U Lemura.
Až 30% slevy na ubytování

Užijte si jedinečnou atmosféru Hotelu Safari za jedinečnou cenu. Výše slevy závisí na délce pobytu: za 1 noc 10% sleva, 2 noci 20% sleva, 3 noci a více 30 % sleva. Nabídka slev platí na pobyty do 31. ledna 2010. Doprodej posledních volných pokojů.
Zoo zdarma

Do zoo máte vstup zdarma po celou dobu pobytu a mezi zvířata se můžete podívat i po zavírací době zoo! Nemusíte se přitom spokojit s pouhou prohlídkou; jsme odborníky na zážitkové programy , na které jen tak nezapomenete.
Skvělé lyžování

Skiareál Zvičina je jen 12 km od hotelu a je v provozu od 9. ledna. Nabízí výborné lyžování pro rodiny s dětmi. Hoteloví hosté mají 10% slevu!

Potrpíte si na nejvyšší standard? Krkonošský Skiresort Černá Hora v Jánskych Lázních je od nás jen 35 km. Tento 5hvězdičkový skiareál nabízí nejdelší sjezdovku v Česku, večerní lyžování a kvalitní upravené běžecké tratě. Milujete večerní lyžování? Do Skiareálu Herlíkovice u Vrchlabí jezdí každý pátek ze Dvora Králové skibusy .
Firemní akce

Nabízíme finančně zvýhodněné pobyty pro firemní akce v zimní sezóně. Jsme specialisté na konference, oslavy, doprovodné zážitkové programy, rauty a různé druhy pohoštění. Prohlédněte si nabídku pro firmy.