Namalujte si vstupenku do zoo


22.7.2009
Namalujte si vlastní vstupenku do zoo. 16. sprna bude opravdu platná! Díky ní se můžete přijít na zábavný program plný soutěží a her, uvidíte křtiny mláďete a vystoupení Vlasty Horvátha a Michaely Noskové.
Soutěž je pouze pro děti do 15 let. Namalujte vstupenku do zoo libovolnou technikou a zašlete ji na níže uvedenou adresu. Vstupenku zaregistrujeme a emailem dostanete registrační kód. Ten stačí vyplnit do kupónu, který je ke stažení na této straně. A je to. Z kupónu se rázem stane platná vstupenka do zoo, se kterou můžete 16. sprna přijít do ZOO Dvůr Králové na zábavný program. Nejhezčí vstupenka získá jednu z hodnotných cen od našich sponzorů. Všechny kupóny navíc na konci programu slosujeme, takže můžete vyhrát dvakrát!

Uzávěrka soutěže je 7. srpna 2009. Namalovaná vstupenka mesmí přesáhnout formát A4 (21 x 30 cm). Vstupenku opatřete kontaktními údaji (jméno, adresa, telefon, email). Vstupenky, u kterých nebudou potřebné kontaktní údaje nebudou do soutěže zařazeny. Pořadatelem soutěže je inzertně informační magazín SUPER INFO.
Zábavný program

Začínáme 16. srpna 2009 ve 14 hodin za galerií Zdeňka Buriana v ZOO Dvůr Králové. Společně vyhlásíme vítěze soutěže, uvidíte křtiny mláděte narozeného v zoo a vystoupení vzácných hostů Vlasty Horvátha a Michaely Noskové. Dnem plným soutěží a her vás provede Michaela Dolinová. Na konci dne všechny kupóny slosujeme.
Kam odeslat vstupenku

Namalovanou vstupenku odešlete na adresu SUPER INFO, Pražská 59, 544 01 Trutnov. Obálku opatřete nápisem "Namaluj si vstupenku" a odešlete nejpozději do 7. srpna 2009.
Registrační kupón

Kupón si stáhněte, vytiskněte a vyplňte do něj registrační číslo, které jste dostali emailem. 16. srpna jej můžete použít pro vstup do zoo pro dítě do 15 let. Kupón je platný pouze do 14 hodiny.

Stáhnout soubor (0.22 MB)