Restaurant Lemur a Safari pivovar získaly cenu ve Stavbě roku Královéhradeckého kraje


14.12.2021
Hned dvě ocenění z nedávno vyhlášené soutěže Stavba roku Královéhradeckého kraje si odnesla rekonstrukce Restaurantu Lemur a Safari pivovaru.

Dvojnásobná kapacita míst k sezení a více prostoru, ještě lepší kvalita pivních speciálů a také komfortnost interiéru. Restaurant Lemur, který provozuje společnost Safari Gastro, se v letošním roce dočkal výrazné proměny a rozšíření, které navázalo na změny v Safari pivovaru. "Pivo nyní čepujeme na obou výčepech přímo z tanků. A především se díky dvojnásobné odbavovací kapacitě výdejní linky povedlo podstatně snížit dobu čekání na obsloužení a zaplacení v Restaurantu Lemur," popisuje šéf Safari Gastro Igor Mašín.

Interiér dostal zcela nový kabát v moderním africkém stylu s výraznými etno prvky v podobě zajímavých uměleckých kousků, restauraci ozvláštňují i měděné prvky a velké kované lustry. Restaurant Lemur díky tomu připomíná svým vzhledem jídelny ve stylových lodgích přímo v Africe. A také zde je to za tisíci Afrických zvířat doslova pár kroků.

Proměna obou restaurací, která přinesla návštěvníkům mnohem větší pohodlí, oslovila krom hostů i porotu prestižní soutěže Stavba roku Královéhradeckého kraje. Lemur a Safari pivovar si odnesly z právě vyhlášeného ročníku Cenu poroty a Čestné uznání.

V areálu přitom v uplynulém roce vyrostla ještě jedna letní restaurace - Steak House. Je nedaleko Neumannovy vily, na hranici nově budované části, která představí život zvířat i kulturu oblasti jihozápadní Afriky. Tato část areálu poroste ještě v následujících letech a brzy se stane jedním z nejlákavějších koutů safari parku - obydlí ji například plameňáci, antilopy, hyeny, draví ptáci nebo velké hejno tučňáků brýlových.

 

Fotogalerie