S Nissanem do Afriky o víkendu 26. - 27. srpna


18.8.2017
V ZOO Dvůr Králové proběhne o víkendu 26. a 27. v rámci projektu e-Safari akce na podporu e-mobility s názvem S Nissanem do Afriky. Návštěvníci tak budou mít skvělou příležitost vyrazit zdarma do safari zapůjčeným elektromobilem a vyzkoušet si tak na vlastní kůži jízdu elektrickými vozidly.

Součástí akce budou kromě projížděk po safari atrakce pro děti a také velká soutěž o zájezd na Ligu mistrů do Mnichova nebo víkendový pobyt v ZOO Dvůr Králové. Během vaší návštěvy zoo se tak stačí zastavit na stánku Nissan, který bude umístěný na hlavním parkovišti zoo vedle vjezdu do safari, a splnit soutěžní úkoly.

Akce S Nissanem do Afriky proběhne ve spolupráci dvorské zoo s automobilkou Nissan a společností AUTO-IN v sobotu a v neděli 26. a 27. srpna od 9. do 17. hodin na hlavním parkovišti zoo. Kapacita akce je omezena.

ZOO Dvůr Králové představila projekt e-Safari v červenci tohoto roku. Hlavním cílem projektu, na kterém zoo spolupracuje s automobilkou Nissan a společností AUTO-IN, je upozornit návštěvníky, že existují environmentálně přijatelnější způsoby osobní dopravy. Během hlavní sezony tak mají návštěvníci možnost zapůjčit si elektromobil Nissan Leaf a vydat se s ním na vyjížďku po dvorském safari.

Více o projektu e-Safari se dozvíte na webových stránkách ZOO Dvůr Králové: https://safaripark.cz/cz/o-zoo/novinky/zoo-dvur-kralove-predstavila-novy-projekt-e-safari-na-podporu-provozu-elektromobilu