S vysloužilcem do safari parku na dětský den


27.5.2019
V sobotu 1. června oslavíme dětský den se společností Elektrowin, se kterou jsme připravili tradiční akci S vysloužilci do safari parku. Stačí si s sebou vzít na sobotní návštěvu safari parku nepotřebný elektrospotřebič a odevzdat ho do přistaveného kontejneru u vstupu do zahrady. Odměnou získáte dětskou vstupenku zdarma. Akce platí pro prvních sto návštěvníků.

Sběrné místo drobného elektroodpadu bude v sobotu připraveno u vchodu do safari parku z parkoviště.. Za každý odevzdaný spotřebič obdrží návštěvník poukázku na dětskou vstupenku zdarma. V případě, že bude chtít poukázku využít dospělý návštěvník, bude mu na jejím základě u pokladny z výše vstupného pro dospělého odečtena částka v hodnotě dětské vstupenky, tedy 180 Kč. 

Akce platí pro prvních sto návštěvníků.

Příležitost, jak pomoci s recyklací nepotřebných elektrospotřebičů, zajistil kolektivní systém ELEKTROWIN, který se zabývá sběrem a recyklací elektroodpadu.

Do kontejneru je možné vkládat všechny malé spotřebiče a baterie, například žehličky, kávovary, kuchyňské roboty, rychlovarné konvice, elektrické nůžky, pily, vrtačky, brusky, řezačku, aku šroubováky, apod.
Do kontejneru nepatří zářivky, televize, monitory, PC, tablety, mobily ani NTB. Přijímány nebudou ani velké elektrospotřebiče jako ledničky, myčky, pračky apod.

Volná dětská vstupenka, kterou návštěvníci získají výměnou za odevzdaný elektrospotřebič, platí pouze v sobotu 1. června.

Na dětský den je dále nachystaný další program. Více o něm na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/plan-akci/detsky-den-v-safari-parku-2