Safari busem na ztemnělou savanu. Večerní safari vyjíždí až do srpna každý den


2.7.2020
Večerní jízdy za zebrami, pštrosy či psy hyenovými vyrážejí každý den v 8 a 9 večer. Podobnou projížďku jinde v Evropě nezažijete.

Někdo se ukládá k spánku, někdo naopak vstává, aby se vydal hledat potravu. Potemnělé pláně Afrického safari nabízejí situace, které přes den nezahlédnete.

Během hodinové projížďky navštívíte pelikány, pštrosy, velká stáda zeber, pakoňů, vodušek i ikonu Afrického safari - žirafího samce Mika. Díky výkladu odborného průvodce se dozvíte řadu zajímavostí o jejich životě v divočině i přímo v Safari Parku Dvůr Králové.

Jak bude ubývat světla, dostane vyjížďka českou Afrikou docela nový rozměr. Mnohem více budete vnímat zvuky zvířat a poznávat jednotlivé druhy jinak, než jste zvyklí. Zatímco bitku zeber Chapmanových podle zvuku poznáte docela snadno, frkání nervózních pakoňů možná uslyšíte úplně poprvé. A při troše štěstí zaslechnete i lvy, jak dávají všem v okolí vědět, že safari park patří jim.

 

Na co se těšit

50minutová jízda Safaribusem kolem výběhů a Africkým safari přímo mezi zvířaty. Cestou uvidíte stovky afrických zvířat. Průvodce komentuje jízdu v češtině
Průvodce v cizím jazyce nabízíme pouze pro mimořádné jízdy.

Kdy se můžete vydat na večerní safari

  • Červenec-srpen - denně
  • Červen, září- pátek, sobota
  • Safaribusy odjíždějí v pravidelných intervalech 20:00 a 21:00 hodin od pokladny u brány do safari 

Mimořádné jízdy

Objednejte si mimořádnou jízdu pro uzavřenou společnost. Vypravíme Safaribus jen pro vás a vaše hosty kterýkoli den letní sezony (květen-září). Nabízíme i komentář v angličtině. Jízdu vám můžeme zpříjemnit venkovním grilováním u občerstvení Kifaru.

Cena

Plné jízdné 190 
Snížené jízdné ?Děti 3 - 15 let včetně, studenti do 26 let – po předložení platného průkazu, starobní důchodci 150 
Děti do 3 let, průvodce k ZTP-P, řidiči autobusu, nevidomí, skupinový průvodce (15 osob a více) VOLNÁ JÍZDA
Rodinné jízdné ?Rodinné jízdné: 2 dospělí + 1 - 9 dětí do 15 let včetně 10% sleva
Skupinové jízdné?15 osob a více 10% sleva
Pes ?Pes, kočka, fretka: zvíře musí být po celou dobu ovladatelné a na vodítku. Vstup se zvířetem do některých expozic je omezen. 100
Mimořádná jízda (mimo běžný režim, pro firemní akce, apod.) 11 990
Mimořádná jízda
-průvodce v cizím jazyce po individuální domluvě na e-mailu info@zoodk.cz
příplatek 1 000

 

Jak zážitek koupit

Jízdenky můžete koupit přímo na místě těsně před jízdou, případně si je telefonicky rezervovat  na tel. 775 429 186. Jízdenky si vyzvedněte nejpozději 15 minut před jízdou.

Chcete jízdenky darovat?

Objednejte si je v eshopu. Je to rychlé a snadné. Zašleme vám je domů. Dárkové jízdenky platí 12 měsíců. Jízdu není nutné předem rezervovat.

Fotogalerie