Safari park letos přivítal už přes půl milionu návštěvníků


1.11.2021
K výborné situaci významně přispěl velmi silný Týden duchů. Ředitel safari parku Přemysl Rabas dnes znovu symbolicky poděkoval všem návštěvníkům za podporu.
Safari Park Dvůr Králové dnes, 1. listopadu 2021, u příležitosti překonání hranice půl milionu návštěvníků za rok 2021 přímo v areálu symbolicky poděkoval jednomu z nich - paní Vlaďce, která se svým vnukem Vládíkem do safari parku přijela z Choustníkova Hradiště. „Chodíme sem rádi a pravidelně, máme i permanentky,“ uvedla paní Vlaďka a dodala, že vyhledává návštěvy spíše v období, kdy je v safari parku méně návštěvníků. „Je to tady i teď na podzim krásná procházka.“

Paní Vlaďce s vnukem za návštěvu poděkoval ředitel safari parku Přemysl Rabas a pozval je do areálu i na příští letní sezonu – mimo jiné jim totiž nabídl možnost soukromé komentované vyjížďky offroadem po Africkém a Lvím safari.

„Přízeň a podpora návštěvníků v této i předchozí sezoně je pro nás mimořádně důležitá a až dojemná. Půl milionu návštěvníků je úžasné číslo, na které jsme se v souvislosti s nejistotou kolem koronavirových omezení báli pomýšlet. Silná sezona a dobrý vývoj podzimu jsou pro nás skvělou zprávou, ovšem i tu přijímáme s opatrností. Všem, kdo safari park navštěvují a pomáhají mu, patří náš obrovský dík,“ uvedl Přemysl Rabas.

K překonání půl milionu návštěvníků významně pomohl právě ukončený Týden duchů. Ten navštívilo přes 24 tisíc lidí, kteří si vydlabali rekordních 15 tun dýní. Týden duchů tak potvrdil svou pozici nejoblíbenější události safari parku v průběhu podzimu.