Tip na vánoční dárek: Na dva dny do Afriky


7.12.2020
Safari pivovar a hotel Safari Lodge přicházejí s jedinečnou vánoční nabídkou. Dva dny v české Africe v době od ledna do února 2021 pořídíte pro dva jen za 2500 korun.

Žirafy, nosorožci či krokodýlové. A taky lahodné africké speciality a skvělý hotel v africkém stylu. To je Safari Park Dvůr Králové.

Hotel Safari Lodge a Safari pivovar nyní přicházejí s jedinečnou nabídkou pro ty, kteří ještě nemají dárky pod stromeček. Přenocování v jednom ze stylových pokojů, lahodné tříchodové menu složené z afických specialit, neomezenou vstupenku do zimního areálu a proslulou snídani nabízejí pro dvě osoby za 2 500 korun.

V ceně 2 500 korun je noc v hotelu Safari Lodge, tříchodová večeře složená z afrických specialit, snídaně a neomezená vstupenka do safari parku v době pobytu

Poukaz na pohádkový pobyt má podobu stylové karty v krásné obálce, která udělá parádu pod každým stromkem. Nabídka platí pro období 6. ledna - 28. února 2021. Objednávky je možné zasílat na adresu provoz@safarigastro.cz nebo na telefonu 00420 777 667 066. Poukaz lze poslat poštou (veškeré detaily objednávky a platbu je nutno předat do 14. prosince 2020, aby poukaz stihl dorazit před svátky), vyzvednout osobně v Safari pivovaru nebo na několika místech v Hradci Králové (kavárna Assenza a restaurace Aquarium).

Fotogalerie