V Safari Parku Dvůr Králové začala podzimní mezisezona


8.10.2018
V pondělí 8. října byla ve dvorském safari parku zahájena podzimní mezisezona, která potrvá do 4. listopadu. Pokladny budou během této doby otevřeny každý den od 9 do 17 hodin. V areálu však mohou návštěvníci zůstat i déle a opustit ho samostatnými turnikety.

Během podzimní mezisezony není v provozu Africké ani Lví safari. Lvi zůstávají však k vidění ve svém výběhu a expozici i nadále. Díky uzavření safari je možné vydat se pěšky po části jeho trasy, která je nyní volně přístupná návštěvníkům a umožňuje tak dojít na konec zahrady k výběhu lvů a drilů dvěma cestami.

 

Po celou dobu podzimní mezisezony jsou otevřeny všechny pavilony a expozice a většina zvířat v pěší části safari parku chodí stále do svých venkovních výběhů.

 

Závěr mezisezony bude patřit tradiční podzimní akci Týden duchů, která začne v sobotu 27. října a potrvá celých devět dní. Součástí programu Týdne duchů je dlabání dýní, večerní komentované procházky a pozorování netopýrů, strašidelný duch z Afriky nebo dýňová překvapení pro zvířata. Více najdete v Plánu akcí.