Večerní safari každý den


24.6.2009
Od pátku 26. června můžete každý večer zažít Večerní safari, kouzlo podvečerní jízdy za zvířaty. Připravte se na jízdu, kterou jinde v Evropě nezažijete. Pozorujte nosorožce, zebry, žirafy a antilopy v záři zapadajícího slunce. Čeká vás setkání se lvy a gepardy číhajícími v šeru nadcházející noci.
Projížďka zvláště po setmění evokuje za vlahých letních večerů pocit návštěvy skutečné africké přírody. Nabízíme vám tak nejlevnější výlet do Afriky. Večerní safari nabízíme jako jediní v Evropě. Projížďka zvláště po setmění evokuje za vlahých letních večerů pocit návštěvy skutečné africké přírody. Nabízíme vám tak nejlevnější výlet do Afriky. Inspirací byly večerní projížďky po národních parcích Kalahari a Kruger National Park v Jižní Africe.

Pro náročné nabízíme Offroad safari. Jízdu malým terénním vozem přímo mezi zvířaty. Ve voze budete pouze vy a váš průvodce. Po návratu z divočiny vás bude čekat stylová africká večeře v Restauraci U Lemura. Prostě večer jak má být.

Jízdenky můžete zakoupit až na místě nebo v eshopu zoo . Je to snadné a rychlé. Jízdenky vám zašleme na vaši adresu, můžete tak své blízké překvapit milým dárkem.