Zážitkové programy můžete nově rezervovat a uhradit ONLINE!


28.6.2019

Safari Park Dvůr Králové připravil pro zájemce o zážitkové programy novinku. Zážitky můžete od 1. července rezervovat i uhradit online na stránce zazitky.safaripark.cz. Nemusíte tak už připlácet za poštovné a nákup bude mnohem rychlejší a jednodušší. S novým systémem jsme pro vás upravili i podobu dárkový poukazů, které budou v prodeji na nové stránce eshop.safaripark.cz.

V novém systému je možné zakoupit zážitek už nyní, ovšem rezervace jsou možné až na termíny od 1. září.
 
Vzhledem k přechodu na nový způsob rezervací zážitkových programů nejsou dárkové poukazy vydané před 1.7.2019 kompatibilní s novým systémem. Pokud máte starý typ dárkového poukazu, náhled zde, a chcete si rezervovat zážitkový program v období od 1. 9. 2019, je potřeba zažádat o poukaz nový. 
 
Žádost o nový poukaz společně s oboustranným scanem/fotografií starého dárkového poukazu zašlete na adresu eshop@zoodvurkralove.cz. Po ověření platnosti poukazu obdržíte do emailu poukaz nový. Nové poukazy zasíláme do 5-ti pracovních dní od přijetí žádosti. Výměnou poukazu se neprodlužuje jeho platnost.
 
V případě, že máte starý typ dárkového poukazu a chcete si rezervovat zážitkový program v období do 31.8.2019, prosíme postupujte dle pokynů na stávajícím poukazu. 

Fotogalerie