Zoo má nejlepší web roku 2009


26.10.2009
Osmý ročník soutěže o nejlepší firemní webovou prezentaci roku 2009 zná vítěze. Web zoologické zahrady získal 1. místo v soutěži WebTop100 v jednom z jedenácti oborových žebříčků.
Cenu převzala ředitelka zoo RNDr. Dana Holečková a Filip Košťál z útvaru vzdělávání a marketingu zoo. Vyhlášení výsledků proběhlo večer 20. října v den odborné konference WebTop100. O výsledcích rozhodla odborná porota složená ze specialistů na internetový marketing a odborníků na jednotlivé segmenty podnikání.

Hodnotil se přínos webu pro uživatele, jeho použitelnost, grafický design, technické řešení a marketing. Každý přihlášený web získal odborné písemné hodnocení jednotlivých členů poroty s tipy na další zlepšení. Výsledky soutěže nám poskytují důležitou zpětnou vazbu.

ZOO Dvůr Králové spustila svoje nové stránky ke konci roku 2009. Tvoří je hlavní stránky zoo a dále web hotelu, restaurace a vlastního eshopu . Ten i nadále zůstává jediným eshopem mezi českými zoo. Do konce roku rodinu webů zoo doplní i stránky nového Safari Kempu.

Nový web zoo si vede skvěle. Stránky mají až třikrát vyšší návštěvnost než původní web, velmi úspěšný je i eshop zoo, který již dnes nabízí tipy na netradiční Vánoční dárky. Dodavatelem webu zoo byli kouzelníci z pardubické společnosti Wizards.cz.