Podpořte safari park v době krizových opatření!


9.10.2020
Dle usnesení vlády je Safari Park Dvůr Králové uzavřen. Přestože je park veřejnosti nepřístupný, vnitřní chod zahrady se nemění, zvířecí obyvatelé nadále potřebují stejné množství potravy i každodenní péči ošetřovatelů. Pokud rádi navštěvujete dvorský safari park a chtěli byste podpořit jeho provoz i v této těžké době, vyberte si některou z variant, jak nám pomoci. Moc děkujeme a těšíme se na vás v lepších časech!

Adopce

Nejvíc nám pomůžete, když se stanete adoptivními rodiči vašeho oblíbeného zvířete! Váš finanční příspěvek pak bude použit pro nákup jeho krmiva. Zvíře můžete adoptovat jako jednotlivec, firma i jako kolektiv (např. školní třída). Takto můžete podpořit téměř jakékoliv zvíře ze safari parku částkou od 500 Kč na rok. Odměnou vám budou kromě dobrého pocitu např. volné vstupenky do safari parku a další drobné pozornosti. Pokud se rozhodnete adopci věnovat někomu ze svých blízkých jako nevšední dárek, adopční certifikát vystavíme na jméno obdarovaného.

Podrobnější informace, seznam zvířat k adopci a adopční formulář najdete přes následující odkaz:

Pozvi zvíře na oběd

Veleúspěšný projekt Pozvi zvíře na oběd jsme spustili již s otevřením restaurací po první vlně koronavirových omezení. Svým oblíbencům můžete díky tomu uhradit denní dávku krmení v hodnotě od 100 do 500 korun a pomoci nám tak překonat krizi.

Podívejte se, koho můžete zvát na jídlo.

Dárcovská SMS neboli DMS

Pokud si přejete přispět nižší částkou, pak je ideální a nejrychlejší poslání DMS zprávy na číslo 87 777 ve tvaru:
DMS SAFARI 30 (cena DMS: 30 Kč)
DMS SAFARI 60 (cena DMS: 60 Kč)
DMS SAFARI 90 (cena DMS: 90 Kč)

Tuto sbírku pořádáme ve spolupráci se spolkem Natura Viva a její veškerý výtěžek je věnován na chov a záchranu ohrožených druhů nosorožců. Jde o naše emblémová zvířata, v současné době jich v zoo chováme skoro dvacet, do Afriky už jsme jich dokázali vrátit třináct a koordinujeme i záchranu nejvzácnějších savců planety, nosorožců bílých severních.

Konto Wildlife

Pokud chcete podpořit spíše naše ochranářské aktivity především v Africe, pak je ideální věnovat nám částku dle vašeho uvážení na charitativní konto Wildlife, jež bylo zřízeno k financování konkrétních záchranných projektů, na kterých se podílíme. Jde především o transporty zvířat zpět do volné přírody, veterinární zákroky, ale i o zabezpečení zvířat v Africe pomocí obojků nebo zlepšení systémů, které je chrání před pytláky. Budeme vám proto vděční za jakýkoliv příspěvek.

číslo účtu Konta WILDLIFE: 264350610/0300

Více informací a odkaz pro darování on-line najdete přes odkaz níže:

Platba na běžný účet Safari Parku Dvůr Králové

Pokud vám žádná z výše uvedených možností nevyhovuje, budeme vám vděční i za jakýkoliv příspěvek na běžný účet Safari Parku Dvůr Králové.

číslo běžného účtu Safari Parku Dvůr Králové: 196402086/0300, variabilní symbol: 648400

Bohužel, současné restrikce související s pandemií koronaviru negativně zasáhly i do života zvířat v afrických rezervacích. V době nepřítomnosti turistů a z finančních důvodů i nedostatku strážců se znovu dočítáme o nájezdech pytláků a obchodníků se zvířaty. I proto má v této nelehké době obrovský smysl podpořit projekty věnující se ochraně divokých zvířat.