Podpořte převoz nosorožců nákupem trička od známého modního návrháře Jiřího Kalfaře


2.5.2019
Díky spolupráci s Veronikou Vařekovou, která je patronkou přesunu pěti nosorožců ze Safari Parku Dvůr Králové do Rwandy, se rozhodl cestu nosorožců do Afriky podpořit i skvělý český návrhář Jiří Kalfař. Připravil speciálně designové tričko s motivem nosorožce, který je vysázen krystaly od české firmy Preciosa. Jde o limitovanou edici - k dostání je pouze pět originálních triček! Koupit si ho můžete do 15. května.

V mládí se věnoval baletu, dnes patří mezi významné talenty českého modního návrhářství. Jiří Kalfař buduje od roku 2012 svou modní značku, v níž se zcela vyhýbá využívání pravých kožešin a kůží a zároveň se snaží, aby jeho moda byla vyráběna k přírodě co nejšetrnějším způsobem a co s nejnižším množstvím odpadu.

Letos na jaře se rozhodl zapojit do pomoci volně žijícím nosorožcům a podpořit blížící se převoz pěti nosorožců ze Dvora Králové do národního parku Akagera ve Rwandě. Ten ve spolupráci s modelkou Veronikou Vařekovou a dalšími institucemi organizuje dvorský safari park. Transport by se měl uskutečnit v druhé polovině června.

Speciální trička, jejichž koupí přispíváte na převoz celou uhrazenou částkou, najdete nahttps://jirikalfar-shop.com/collections/save-the-rhino/products/rhino-tshirt-men?fbclid=IwAR0lGpgQETzBytAi0332OBpMs5DY_pjJwb8WFNbK8mOcVIwKS423lFWMzGo

Transport můžete podpořit i prostřednictvím našeho speciálního konta Wildlife nahttps://safaripark.cz/cz/konto-wildlife-a-ochranarske-projekty/nosorozci-do-rwandy