Deník psí nory (4) – Už se o nás ví všude možně


5.1.2017

První preventivní prohlídka dopadla u všech na jedničku. Z naší sedmičky se vyklubali dva kluci a pět holek. Všichni máme normální váhu kolem jednoho kila a jsme zdraví jak řípy. Potom, co nám strejda veterinář udělal první fotky, na kterých nám to mimochodem moc sluší, mohli se s námi seznámit i ostatní. A tím nemyslím slony, žirafy, zebry a další zvířata v zoo, ale lidi. Konečně mohla tahle skvělá zpráva o našem narození zamířit do světa.

Zajímá vás, co se o nás poprvé psalo? Mrkněte sem. Anebo na Facebook.

Moc ráda bych vás pozvala, abyste se na nás přišli podívat do zoo osobně, ale dejte nám, prosím, ještě chvíli čas. Zatím nevystrkujeme paty z nory. Ještě nepřišla ta správná chvíle. Ale už brzy dostaneme více odvahy a půjdeme prozkoumat okolí. Pak vám dám vědět a budeme se na vás moc těšit.

Pokud jste ale opravdu nedočkaví, můžete nás při návštěvě zoo vidět aspoň v televizi, kterou najdete mezi venkovním a vnitřním výběhem těch velkých tečkovaných koček. Gepardů. Zapomněla jsem totiž zmínit, že nám do nory nainstalovali kameru. Trochu jsme to ze začátku brali jako narušování soukromí a omezování svobody. Brzy jsme ale pochopili, že o nás lidské tety a strejdové mají prostě jenom velkou starost. Tak jim to zatím tolerujeme.

Fotogalerie

čtěte také